Wakacje z TV Republika. Przystanek Piotrków Trybunalski #2

Do późnych godzin wieczornych pracowali wczoraj, 2 sierpnia 2017 r., realizatorzy letniego programu TV Republika, którzy na dwa dni zawitali do Piotrkowa Trybunalskiego.

„Wakacje z TV Republika”, to miesięczny cykl podróży po różnych regionach i miejscowościach na terenie kraju, których celem jest przedstawienie Polski po „dobrej zmianie”, pokazanie sukcesów i bolączek mniejszych ośrodków.

Program prowadzony przez Dominikę Figurską (aktorka, ur. 1978 r., dobrze znana z serialu „M jak miłość) i Aleksandra Wierzejskiego (dziennikarz TV Republika i Radia Wnet) charakteryzuje się lekką, sympatyczną formulą, zawiera w sobie dużo radości i uśmiechu, choć poruszane tematy są jak najbardziej poważne.

Zarejestrowany wczoraj blok rozmów z Beatą Dróżdż i Jarosławem Malinowskim, Piotrem Grabowskim, Pawłem Wąsem, Mariuszem Baryłą, Izabelą Woźniak i Waldemarem Dróżdżem będzie można obejrzeć dzisiaj w TV Republika i w internecie (> tutaj) w godzinach 17.20-19.

Spotkania z ks. Remigiuszem Wysockim, Sławomirem Zawadą, Agnieszką Warchulińską, Iloną Węgrzyn, Magdaleną Markiewicz, Agatą Michalską i Piotrem Kopytkiem, Pawłem Kendrą i Błażejem Cecotą, którzy gościli na antenie Republiki dziś przed południem dostępne są już na platformie YT w tym: > miejscu.

→ (kk)

3.08.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• czytaj także: > „Wakacje z TV Republika. Przystanek Piotrków Trybunalski”

 

 

3
1

2 thoughts on “Wakacje z TV Republika. Przystanek Piotrków Trybunalski #2

 • 05/08/2017 at 22:05
  Permalink

  Z opublikowanych przez portal zdjęć wynika, że wśród gości TV Republika byli m.in. Piotr Grabowski (PIS) i Mariusz Baryła (gazetatrybunalska.pl). Czy redakcja może opublikować te nagrania? Na kanale YouTube TVRepublika akurat tych nie ma.

  2

  0
  Reply
  • 06/08/2017 at 18:35
   Permalink

   to nie przypadek,ze nie ma

   0

   3
   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.