Tadeusz M. Płużański w rozmowie z Mariuszem Baryłą

Prezentujemy wywiad z redaktorem Płużańskim, jaki został zarejestrowany 25 sierpnia 2017 r. w Radomsku po zakończeniu spotkania z autorem książki „Obława na Wyklętych. Polowanie bezpieki na Żołnierzy Niezłomnych” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Pamięci Żołnierzy AK, KWP, NSZ „Do końca wierni”.

„Bohaterstwo polskie można zobaczyć w pełni, jeśli zobaczy się także to komunistyczne zaprzaństwo” – powiedział Płużański. Niech to zdanie będzie mottem rozmowy.

 

→ (mb)

30.08.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• czytaj także: > Tadeusz Płużański: Europa jest zakorzeniona komunizmem do dzisiaj

 

 

4
1

Jedna myśl na temat “Tadeusz M. Płużański w rozmowie z Mariuszem Baryłą

 • 17/09/2017 o 17:05
  Permalink

  Pod rozwagę Redakcji i Czytelnikom! Zachęcam do dwóch spotkań z komentatorami, publicystami i pisarzami, jakie odbędą się w najbliższym czasie w regionie łódzkim:
  – w Zgierzu 18.IX.2017, o godzinie 17.oo, w Filii nr 2 Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej, przy ulicy Długa 29″a” z Panem Stanisławem Michalkiewiczem;

  – w Bełchatowie 23.IX.2017, o godzinie 16.oo, w Sali Teatralnej M.C.K., na temat „Polska a mniejszości etniczne” z Panami Stanisławem Michalkiewiczem, Tadeuszem Płużańskim i Leszkiem Żebrowskim.

  Mogę to być ciekawe i wielce pouczające wykłady wraz z dyskusjami oraz odpowiedziami na pytania słuchaczy. Myślę, że dla obecnych władz oraz opozycji, tak tej ogólnopolskiej, jak i lokalnej, mogą być tam bardzo niewygodne i poparte rzeczowymi argumentami tezy i wypowiedzi. Zachęcam. Po spotkaniach prawdopodobnie będą książki, bardzo obrazoburcze na dzisiejsze czasy i dzisiejszych polityków, dziennikarzy i sławy z różnych dziedzin życia społecznego. ZACHĘCAM DO UDZIAŁU!!!!!

  1

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.