Interpelacja posła Wojciechowskiego

Wczoraj, 28.08.2017 r., poseł Prawa i Sprawiedliwości Grzegorz Wojciechowski wysłał do Marszałka Sejmu interpelację skierowaną do ministra sprawiedliwości dotyczącą szkód wyrządzonych podczas zgromadzeń przed budynkami polskich sądów, których organizatorami byli parlamentarzyści, działacze i sympatycy PO, Nowoczesnej, KOD, „Obywateli RP” i in.
Kliknij, aby powiększyć.

Pismo Wojciechowskiego łączy się z artykułem Piotrków Trybunalski: „bojownicy o wolność i demokrację” na nielegalnych zgromadzeniach? opublikowanym w „Gazecie Trybunalskiej” 26.07.2017 r., w którym udokumentowaliśmy zanieczyszczenia, jakie pozostawili po sobie uczestnicy protestów.

Zgodnie z regulaminem Sejmu odpowiedź na interpelację jest udzielana w formie pisemnej nie później niż w terminie 21 dni od dnia otrzymania interpelacji. Jest ona składana na ręce Marszałka Sejmu z dołączeniem dwóch odpisów. Marszałek Sejmu przesyła interpelantowi odpis odpowiedzi. Tekst pisemnej odpowiedzi na interpelację ogłasza się w załączniku do sprawozdania stenograficznego z posiedzenia Sejmu.

Jeżeli zapytanie posła Wojciechowskiego wywoła skutki prawne ze strony ministerstwa „Gazeta Trybunalska” chętnie włączy się do pomocy przy ustalaniu nazwisk osób, które powinny ponieść konsekwencje karne za organizowanie nielegalnych zgromadzeń i niszczenie mienia społecznego.

→ (mb)

29.08.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• czytaj także: > „Gazeta Polska Codziennie” o protestach przed sądami

Wszelkie materiały dostępne na stronach „Gazety Trybunalskiej” są chronione prawem autorskim; kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

 

 

5
3

3 myśli na temat “Interpelacja posła Wojciechowskiego

 • 02/09/2017 o 21:08
  Permalink

  Pan poseł Grzegorz Wojciechowski nie załatwi najprostszej sprawy. Nie chce mu się albo nie potrafi. Mydli oczy ludziom – swoim wyborcom zresztą, pomocą w pisaniu różnych pism. Jego praca to kompromitacja. W Piotrkowie nie ma PIS-u, to wiedzą wszyscy mieszkańcy.

  3

  2
  Odpowiedz
  • 03/09/2017 o 23:28
   Permalink

   Jest za to PO, SLD, PSL,.Nowoczesna, KOD, UBywatele RP i inne tałatajstwo, i dlatego mamy tak, jak mamy w tym bagnie, dzięki bardzo udolnym samorządowcom na czele z prezydĘtem Ch. Jeśli osoby, odpowiedzialne za tereny i majątki, nie interweniują, gdy są „zaświniane” przez tych wcześniej wymienionych, to ktoś powinien się tym zająć, pani(e) ms.

   3

   0
   Odpowiedz
 • 01/09/2017 o 04:08
  Permalink

  Panie pośle Wojciechowski! Z pewnością sprawa, którą Pan tu podejmuje jest słuszna ale chciałbym spytać: CZY PAN JEST POWOŁANY DO ZAJMOWANIA SIĘ TAKIMI PIERDOŁAMI ? Z pełnym szacunkiem, ale wydaje się, że jako osoba pełniąca taka funkcję powinien Pan podejmować się bardziej poważnych zagadnień. NIECH PAN COŚ WIELKIEGO DLA PIOTRKOWA CZY TEŻ TOMASZOWA UCZYNI, NIECH PAN WYKAŻE SIĘ KREATYWNOŚCIĄ I ZREALIZUJE SWÓJ AUTORSKI WIELKI PROJEKT, bo jak będzie się Pan zajmował miałkością w skali globalnej,ciągle tylko interpelował/pytał etc., to w przyszłej kadencji może już Pan nie mieć takiej SZANSY OD LOSU. Pozdrawiam i życzę konkretnej aktywności – z pożytkiem doczesnym i wiecznym!

  4

  4
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.