Wywiad z radnym Krzysztofem Kozłowskim

30 czerwca 2017 r. radny piotrkowskiej Rady Miasta Krzysztof Kozłowski udzielił „Gazecie Trybunalskiej” wywiadu.

Prezentujemy zapis rozmowy i zachęcamy do dyskusji:

 

Krzysztof Kozłowski – ur. 1956 r. w Piotrkowie. Ukończył Technikum Budowy i Remontu Maszyn Górniczych, Wyższą Szkołę Kupiecką w Łodzi oraz studia podyplomowe na Politechnice Łódzkiej o specjalności Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. W 2002 r. z ramienia „Forum Piotrkowian” Andrzeja Pola dostał się do Rady Miasta. Ponownie mandat radnego uzyskał w 2010 r. już jako członek prawa i Sprawiedliwości. Wystąpił z PiS 10.02.2017 r. i od tego czasu pozostaje radnym niezrzeszonym. Katolik, żonaty, ojciec czterech synów w tym trzech dorosłych. Od 1.03.2015 r. nieprawnie zwolniony z MZGK sp. z o.o., gdzie pracował jako starszy inspektor BHP.

→ (mb)

4.07.2017

foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• czytaj także: > „Przychodzi Brylski do Kozłowskiego…”

• o Kozłowskim czytaj więcej: > tutaj

 

 

12
6

7 thoughts on “Wywiad z radnym Krzysztofem Kozłowskim

 • 14/09/2017 at 20:24
  Permalink

  Kozlowski yroszke honoru mogl bys miec. Czy niedlugo zostamiesz menczeniki?

  7

  2
  Reply
 • 05/07/2017 at 10:36
  Permalink

  Czy powoływanie się na wpływy(obóz prezydencki), próba udzielenia korzyści za głosowanie (będzie głos za absolutorium, będzie przywrócenie do pracy) nie wypełnia znaniom jednego z artykułów kodeksu karnego? I czy czyn ten nie powinien być ścigany z urzędu?

  9

  4
  Reply
 • 05/07/2017 at 08:01
  Permalink

  Tak? I znowu w nowej pracy niepokalany twardziel na zwolnieniu siedzi. Prawy człek…

  9

  15
  Reply
 • 04/07/2017 at 20:33
  Permalink

  Pana radnego Krzysztofa Kozłowskiego znam od 15 lat. W 2002 r jako jedyny stanąłem w jego obronie widząc i słysząc jak został potraktowany przez ówczesnego prezydenta miasta W.Matusewicza który szarpiąc za odzież wyrzucił go za drzwi swojego gabinetu. Tydzień Trybunalski nie zostawiał na nim suchej nitki obśmiewając tekstem i fotografiami. Podobnie było na antenie Radia Piotrków. Podważano publicznie jego miejsce zamieszkania w sposób uwłaczający jego godności. W strukturach piotrkowskiej rady miasta pełnił funkcję przewodniczącego komisji rewizyjnej był również członkiem wielu innych komisji problemowych w tym budżetu finansów i planowania. Na posiedzeniach komisji i na sesjach rady miasta zgłaszał szereg wniosków, pytań i interpelacji. Służył i dalej chce służyć mieszkańcom Piotrkowa. Był również ławnikiem sądowym w sądzie okręgowym wydział cywilny. Zwalniając bezprawnie z pracy prawego człowieka pozbawiono go z dnia na dzień środków do życia i utrzymania rodziny. Został zwolniony bez wymaganej prawem zgody rady miasta. Teraz po 2 latach kiedy wygrywa procesy w sądzie pracy, były pracodawca Ciepłownia Miejska stosuje różne kruczki prawne składając apelacje i sprawa wraca do ponownego rozpatrzenia do sądu I instancji. Czy w tym mieście w którym od kilku kadencji rządzi prawica pod szyldem Razem dla Piotrkowa i prawicowi przywódcy w urzędzie miasta na czele z prezydentem i przewodniczącym rady miasta, radny Kozłowski doczeka się sprawiedliwości?
  Zawiodło Prawo i Sprawiedliwość którego był członkiem jak również radnym. Odszedł bo nikt mu nie podał ręki, nikt mu nie pomógł. Partyjni koledzy zapomnieli o nim kiedy osobiście wspierał kampanię wyborczą do sejmu i senatu RP. Posłowie też o nim zapomnieli. Zausznicy zrobili bowiem swoje.
  Kończąc życzę panu radnemu wytrwałości w walce o sprawiedliwość i w sądzie i w życiu osobistym.

  (ha)

  23

  11
  Reply
 • 04/07/2017 at 20:11
  Permalink

  Natychmiast sprawą powinna się zająć prokuratura!

  16

  7
  Reply
 • 04/07/2017 at 17:59
  Permalink

  Prezentujemy zapis rozmowy i zachęcamy do dyskusji: ? Czarny pasek.

  7

  4
  Reply
 • 04/07/2017 at 16:31
  Permalink

  Nie od dziś wiadomo, że Piotrkowem rządzi La Cosa Nostra, a Chojniak pełni w niej rolę zwykłego (…)
  W tym mieście potrzebne jest CBŚP, CBA, Prokurator Krajowy i kilka jednostek antyterrorystycznych. Dopiero wtedy nastąpią pozytywne zmiany.

  24

  9
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.