Terlikowski piętnuje hipokryzję Ogórek

Nie ustają komentarze dotyczące niewybrednego, antysemickiego wpisu skierowanego do senatora Marka Borowskiego, jaki zamieściła na twitterze niedoszła prezydent RP Magdalena Ogórek.
Kliknij, aby powiększyć.

Tomasz Terlikowski, znany z ciętego języka prawicowy publicysta, tym razem zachował spokój i umiar i rzeczowo posumował postawę M. Ogórek:

Długa pamięć nie oznacza wsparcia Marka Borowskiego. To zwyczajne przypomnienie faktów. Warto też zauważyć, że decyzja jego ojca o zmianie nazwiska (wcale nieszczególnie odosobniona, a wynikająca z dość powszechnego w tamtych czasach wyrzekania się przez Żydów komunistów żydowskiej tożsamości i przyjmowania nowej) nic nam nie mówi o jego kręgosłupie. NIC. Nie mam nic przeciwko polemice z Markiem Borowskim, jego poglądy są mi obce, ale polemizujmy z nimi, a nie z decyzjami jego ojca. A już zachwyt, że ktoś komuś wypomniał żydowskie pochodzenie (odrzucone i zastąpione tożsamością komunistyczną) jest najdelikatniej rzecz ujmując słaby i przypomina zachowanie towarzyszy z PZPR-u i ich poszukiwania Żydów w roku 1968. Co to ma do rzeczy, szczególnie, że Marek Borowski nigdy tego nie ukrywał? Słabe i niewiele mające wspólnego z konserwatyzmem czy choćby dobrą zmianą. PiS przez lata zrobił wszystko, by nie kojarzyć się z antysemickimi wyskokami części prawicy. Takie zachowanie zwyczajnie mu szkodzi.

Komentarz

Magdalena Ogórek od dawna stoi w rozkroku. Nie potrafi zdecydować się czy zostać celebrytką, bohaterką obyczajowych skandali i budować swój medialny wizerunek przy pomocy plotkarskich portali i mediów społecznościowych, czy też stać się opiniotwórczą dziennikarką lub związać się z polityką.

Wydaje się, że w tej pierwszej roli czułaby się lepiej, a to z tego powodu, że od celebrytek oczekuje się ładnego wyglądu, a niekoniecznie mądrych wypowiedzi, a te nie zdarzają się pani Ogórek nazbyt często.

→ (mb)

31.07.2017

• foto: youtube.com

• czytaj także: > „Ogórek atakuje Borowskiego. Zgniły sos żydokomuny”

 

 

32
2

6 myśli na temat “Terlikowski piętnuje hipokryzję Ogórek

 • 01/08/2017 o 12:32
  Permalink

  Najwięcej komuchów i tak jest w pis, które sprytnie przekształciło sie z pzpr na nowe,dzisiejsze czasy. Bo to rechot historia by Piotrowicz pisał ustawy o TK i sądach jakichkolwiek. Pupilek pzpr, dziś to samo w pis. Prawactwo nic a nic z historii nie wyciąga.

  1

  3
  Odpowiedz
 • 31/07/2017 o 20:24
  Permalink

  Moi drodzy a czy Wy wiecie jakie macie korzenie ?

  5

  1
  Odpowiedz
 • 31/07/2017 o 15:07
  Permalink

  Panie terlikowski, o czym pan bredi!? Czy stwierdzenie,NAGANNEGO faktu,że żydzi masowo zmieniali swoje żydowskie nazwiska (pytam, w jakim celu!?), na polskie(w jakim celu!?) jest ANTYSEMITYZMEM!? CZY WY FILOSEMICI JUŻ CAŁKIEM ZWARIOWALIŚCIE?. JUŻ O ŻYDACH …TYLKO DOBRZE, ALBO MILCZEĆ, JAK O ZMARŁYCH? OGÓREK STWIERDZIŁA NIEZAPRZECZALNY FAKT O „SŁAWNEJ” ‚ RODZINIE BERMANÓW, KTÓRZY JEDNAK (DLACZEGO/) WOLĄ BYĆ BOROWSKIMI(DLACZEGO?) JA(80+) PAMIĘTAM „WYBITNEGO ‚ , WRĘCZ SZYCHĘ UBOWSKĄ, JAKUBA BERMANA, RÓŻAŃSKICH…., KTÓRZY TRAGICZNIE ZAPISALI SIĘ WE WCZESNYCH LATACH PRL-U! PANI M. OGÓREK DAJCIE SPOKUJ, BO TO PRAWDOMÓWNA , ODWAŻNA KOBIETA! MĄDRAKOBIETA! WY, TCHÓRZE PRZY NIEJ PRZYPOMINACIE BADZIEWIE!

  18

  9
  Odpowiedz
 • 31/07/2017 o 14:53
  Permalink

  Terlikowski tobie też rozumu nie masz.Nigdy nie byłem twoim fanem chociaż miewasz się prawicowcem.Podzisiejszym komentarzu na temat Pani Magdy mogę powiedzieć że jesteś komuchem przekształcony.Może ty też zmieniałeś nazwisko.

  16

  5
  Odpowiedz
 • 31/07/2017 o 14:27
  Permalink

  Nie rozumiem tego ataku na p. Ogórek i jeszcze bardziej obrony M. Borowskiego: najpierw w PZPR, potem ponoć wyrzuconego z PZPR ale jakoś długo się na „jedyną słuszną władzę” nie gniewał, bo wrócił w 1975 roku i do końca wiernie służył władzy ludowej, potem w SLD, teraz w PO. Jeśli ktoś taki zarzuca innym brak kręgosłupa to jest pospolitym, marnym hipokrytą, któremu należy przypomnieć jego zachowanie z przeszłości i już! I nie ma za co przepraszać!

  16

  8
  Odpowiedz
 • 31/07/2017 o 14:17
  Permalink

  Właśnie PiS szkodzi sobie takimi osobami jak Terlikowski i wielu innych.Bardzo dobrze, że Magda Ogórek powiedziała głośno o korzeniach Borowskiego, bo nie każdy o tym wie. Powinno sie to wypominać każdemu, bo okradali nasz kraj jak tylko mogli. Żydokomuna doprowadziła kraj do takiego stanu jaki mamy. Dlaczego jak ktoś chce mówić prawde, to za wszelką cene chce mu sie zasłonić usta?! PiS ma z tym problem, że ma w swoich szeregach osobników, którzy sie nie nadają do niczego, emocjonalnych eunuchów, którzy siedzieliby cicho i próbowali przeczekać burze.
  Brawo Magdalena!
  Jedziesz z nimi !!!

  14

  8
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.