Radny Dajcz pielgrzymkowy instruktor fitness

Sezon pieszych pielgrzymek do Częstochowy trwa w najlepsze. Radny piotrkowskiej Rady Miasta Sławomir Dajcz kilka lat temu podzielił się cennymi radami szczególnie ważnymi dla debiutujących pątników.

Dajcz niechlubną popularność zdobył w maju tego roku za sprawą nagrania z domowej awantury, podczas której zwracał się do swojej żony per „świnio”, „łachudro” i nakazywał jej „spierdalanie do roboty”, gdyż „żerowała na nim”, a następnie złożył w sądzie wnioski o ubezwłasnowolnienie i zamknięcie w zakładzie psychiatrycznym kobiety, której 42 lata temu przed Panem Bogiem ślubował miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że nie opuści jej aż do śmierci (więcej w art.: > „Radny PiS Sławomir Dajcz do swojej żony: Ty świnio do roboty spierdalaj!”).

Radny Dajcz po wybuchu skandalu złożył do władz Prawa i Sprawiedliwości podanie o usunięcie go z szeregów partii. Wniosek nie napotkał żadnego sprzeciwu (> link).

Dajcz w jasnogórskich pielgrzymkach bierze udział od blisko 50 lat, jest więc niekwestionowanym ekspertem w tej dziedzinie; przekazuje swoją wiedzę na temat ubioru, wyposażenia, a także ćwiczeń (1:17), jakie mają pomóc w utrzymaniu dobrej kondycji. Zapomniał jedynie wspomnieć o energetycznych napojach własnej roboty, które jemu zawsze dodawały wigoru i uśmierzały ból. Nie tylko nóg.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

 

→ (mb)

9.07.2017

• foto: youtube.com / screen GT

• więcej o świątobliwym radnym Dajczu czytaj: > tutaj

 

 

39
3

7 myśli na temat “Radny Dajcz pielgrzymkowy instruktor fitness

 • 10/07/2017 o 12:10
  Permalink

  Nie przeginaj pupilku. Drwić to sobie możesz w lesie podczas grzybobrania. Pątnicy nie piją alkoholu na pielgrzymkach. Widać jaki ciebie katolik a może lewak?

  11

  14
  Odpowiedz
  • 10/07/2017 o 18:26
   Permalink

   Osobiscie bylam dwa razy na pielgrzymce i musze stwierdzic ze bylam rozczarowana z postawy niektorych osób. Owszem wielu bylo prawdziwych pielgrzymow , ale niestety zdarzali sie tez tacy co w nocy spotykali sie przy wódce lub bimberku a w dzien udawali wielkich katolików

   14

   3
   Odpowiedz
 • 10/07/2017 o 03:21
  Permalink

  Mam nadzieję, że tegoroczna pielgrzymka będzie dla Sławka PRZEŁOMOWA i odnajdzie na niej prawdziwą drogę do zbawienia. Czego mu z całego serca życzę i trzymam za niego kciuki.

  8

  16
  Odpowiedz
 • 09/07/2017 o 23:08
  Permalink

  Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska mają konkurencje w prowadzeniu fitnesu!

  18

  3
  Odpowiedz
 • 09/07/2017 o 23:06
  Permalink

  Ciekawe czy „woda ognista” też jest wskazana na pielgrzymke?

  18

  12
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.