Kukiz’ 15 zagadkowym ugrupowaniem politycznym

O przedziwnych zachowaniach polityków ugrupowania dowodzonego przez muzyka rockowego Pawła Kukiza przekonaliśmy się już wiele razy.

Poniżej przedstawiamy wyniki dzisiejszego głosowania w Sejmie nad wnioskiem o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka:

Co takiego powoduje, że tam gdzie wdrażane są reformy państwowe ugrupowanie Pawła Kukiza ulega zakłamanej poprawności politycznej?

Czy stanie po stronie polityków Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, Polskiego Stronnictwa Ludowego, zachowujących się jak bazarowi straganiarze, przekona wyborców do głosowania na Kukiz’15, zarówno w przyszłorocznych wyborach samorządowych jak i w kolejnych parlamentarnych?

Czy tak zachowuje się postępowa i reformatorska partia za jaką wedle jego założyciela chce uchodzić Kukiz’ 15? I to w dniu przyjazdu do Polski prezydenta Stanów Zjednoczonych?

Z dnia na dzień Polska odzyskuje swoją przedmiotowość poprzez realizację zadań zgodnych z jej narodowym interesem. Na tym tle rządy ugrupowań, które miały swój udział w dziejach kraju po 1989 roku: Unii Demokratycznej, Kongresu Liberalno Demokratycznego, Unii Wolności, Akcji Wyborczej Solidarność, Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego wydają się być pozbawione uczciwości i poszanowania dla obywateli.

Potrzebowaliśmy ponad 25 lat, aby odpowiedzialni politycy zrozumieli wreszcie, że tylko w obozie dzisiejszej ,,Zjednoczonej Prawicy” zbudują silne państwo. Na tym tle postawa posłów Kukiz’15 jawi się nie tylko jako niezrozumiała, ale wręcz szkodliwa.

→ Tomasz Bednarczyk

5.07.2017

• foto: ruchkukiza.pl

 

 

6
2

5 myśli na temat “Kukiz’ 15 zagadkowym ugrupowaniem politycznym

 • 06/07/2017 o 10:22
  Permalink

  Hasła pro polskie, żeby zdobyć poparcie, ale śmierdzi zdradą polskich interesów jak jak rozlane szambo.

  24

  2
  Odpowiedz
 • 06/07/2017 o 07:53
  Permalink

  To nie jest Prawica Razem tylko ZJednoczona Prawica!
  Nie promujcie Chojniaka.Wychodzi na to ze Wy jak Kukiz – raz w te, taz we wte.

  2

  10
  Odpowiedz
  • 08/07/2017 o 18:50
   Permalink

   Oczywiście. Nasz błąd. Przepraszamy. Poprawiamy. (red.)

   13

   2
   Odpowiedz
 • 05/07/2017 o 21:06
  Permalink

  Wystarczy też popatrzeć na niektóre buźki piotrkowskich KUKIZ-ów.

  43

  2
  Odpowiedz
 • 05/07/2017 o 20:42
  Permalink

  Marian Kowalski(ex Ruch Narodowy) już dawno mówił na temat tego dziwacznego projektu pt Kukiz 15. Jak widzimy ostatnimi czasy, wszystkie akcje które są skierowane przeciwko obecnej władzy, Kukiz popiera. Przypomnijmy sobie treść utworu zespołu Piersi, w którym śpiewał Kukiz pt. „ZCHN zbliża sie”.
  Ta (…) całe życie popierała PO i całą lewice, a teraz niby mu sie odwidziało. Śmierdzi to WSI na odległość.

  43

  3
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.