Jarosław Kaczyński tłumaczy swoje słowa wypowiedziane w Sejmie

Wielkie poruszenie wzbudziła wypowiedź prezesa PiS, gdy dwa dni temu, 18 lipca 2017 r., z mównicy sejmowej powiedział: „Wiem, że boicie się prawdy. Ale nie wycierajcie sobie mord zdradzieckich pamięcią mojego świętej pamięci brata. Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami”.

We wczorajszym wydaniu „Gościa Wiadomości” Jarosław Kaczyński spokojnie i merytorycznie uzasadnił swoje stanowisko w sprawie nadużywania imienia swojego brata, prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego, skierowanych przeciwko niemu.

Nie wycofuję swych słów, nie można przekraczać pewnych granic, po prostu nie miałem innego wyjścia, to był imperatyw moralny, w dalszym ciągu uważam, że uczyniłem dobrze, to co robi druga strona to szczyt hipokryzji”.

„Jestem przekonany, że wśród ciężkich walk i obstrukcji, a być może i awantur – być może, gdy będziemy głosować to w Sejmie dojdzie do awantur, do prób blokady, – ale zdołamy to przeprowadzić, jesteśmy do tego przygotowani”.

→ (kk)

20.07.2017

• foto: tvp / screen GT

• czytaj także: > „Kaczyński twardo i po męsku. Histeryczna reakcja Gasiuk-Pihowicz”

 

6
3

3 myśli na temat “Jarosław Kaczyński tłumaczy swoje słowa wypowiedziane w Sejmie

 • 20/07/2017 o 20:38
  Permalink

  Schetyna strzelił sobie w stopę. Tylko idiota zapowiada takie rzeczy.

  53

  1
  Odpowiedz
 • 20/07/2017 o 16:59
  Permalink

  PO złożyła dzisiaj wniosek o nowelizację Kodeksu karnego, w którym wszyscy, którzy będą wspierać Jarosława Kaczyńskiego i tych, którzy będą głosować za odebraniem polskim sądom niezawisłości, mają podobno zapłacić prawnie wolnej Polsce, powiedział Grzegorz Schetyna.
  Moim zdaniem jak karać to wszystkich którzy wspierają Schetynę i podżegają do organizowania przed Sejmem pikiet.

  „Kto, mając na celu zmianę konstytucyjnego ustroju RP w sposób sprzeczny lub niezgodny z konstytucją RP, podejmuje samodzielnie lub w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio lub pośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5”

  „Kto wyraża zgodę na wybór, powołanie albo mianowanie na stanowisko w centralnym konstytucyjnym organie państwa opróżnione w sposób niezgodny z konstytucją RP podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od roku do lat 3”

  Karać takich jak Schetyna i jego koledzy z PO i Nowoczesnej.

  67

  2
  Odpowiedz
 • 20/07/2017 o 11:45
  Permalink

  Niestety Panstwa obiektywizm to kpina taka
  sama jak Kaczynskiego z ludzi.

  9

  7
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.