Drugie urodziny „Gazety Trybunalskiej”

1 lipca 2017 roku „Gazeta Trybunalska” skończyła dwa lata. W tym czasie opublikowaliśmy blisko 1900 tekstów, niezliczoną ilość zdjęć, blisko 100 wywiadów, dziesiątki filmów video…

Jesteśmy drugą co do wielkości redakcją w Piotrkowie Trybunalskim, ale to, co nas odróżnia od pozostałych mediów to niezależność, polski kapitał własnościowy, a nade wszystko hołdowanie wartościom takim jak uczciwość, honor i nieuległość.

Pomagamy ludziom, reagujemy na sygnały Czytelników. Bezwzględnie obnażamy hipokryzję, fałsz, zakłamanie, postawy antyobywatelskie, antypolskie, antychrześcijańskie. Piętnujemy zdrajców i konfidentów, ale w równym stopniu prezentujemy osoby i przekonania godne naśladowania, wartościowe w znaczeniu duchowym i myślowym.

„Gazeta Trybunalska” publikuje teksty: Pawła Reisinga, Karoliny Filarczyk, Maryli Miłej, Tomasza Bednarczyka, Marii Kubiak, Magdaleny Cybulskiej, kk, ha, Mikołaja Mirowskiego, Zbigniewa Rutkowskiego, Klaudii Łączkowicz, Marka Niegodajewa, Anety Żerkowskiej i in.

Autorom „GT” należą się wyrazy uznania i szacunku, bo to właśnie ich materiały wywołują, częstokroć skrajne, emocje u Czytelników.

Nie byłoby wielu ważnych publikacji bez zaangażowania naszych informatorów i doradców, którym składam serdeczne podziękowania.

Każdy kolejny miesiąc przynosi nam coraz większą liczbę odwiedzających, jesteśmy regularnie cytowani w najważniejszych mediach w Polsce i ten trend wydaje się być niezagrożony.

Dziękuję Czytelnikom, którzy identyfikują się z naszą linią programową i wszystkim życzliwym nam ludziom.

Pracujemy dalej.

→ Mariusz Baryła

3.07.2017

• grafika: GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

34
5

Jedna myśl na temat “Drugie urodziny „Gazety Trybunalskiej”

 • 03/07/2017 o 22:29
  Permalink

  Gratuluję wytrwałości. Życzę wielu sukcesów.

  13

  2
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.