Sprawne i sprawiedliwe sądy – dobra zmiana w wymiarze sprawiedliwości

W związku z toczącymi się w Sejmie pracami nad projektem nowelizacji  ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa oraz projektem zmiany ustawy – Prawo o ustroju sądów powszechnych przedstawiamy (w załączeniu) folder informacyjny z najważniejszymi założeniami reformy sądownictwa.

Opracowanie jest bardzo czytelne i w przystępny sposób wyjaśnia podstawowe zagadnienia związane z reformą. Bardzo zachęcamy do zapoznania się z jego treścią, która powinna rozwiać wszelkie wątpliwości i domysły, a co najważniejsze dać odpór nieprawdziwym informacjom przekazywanym przez media niemieckie, lewicowe i niechętne rządowi.

Wystarczy kliknąć: > tutaj.

(js) Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji Ministerstwo Sprawiedliwości / (mb)

9.06.2017

• grafika: MS

 

 

 

2
0

4 myśli na temat “Sprawne i sprawiedliwe sądy – dobra zmiana w wymiarze sprawiedliwości

 • 08/09/2017 o 19:15
  Permalink

  jakie sprawiedliwe sądy wykonałem dobrze swoja pracę fałszowano protokoły odbioru co udowodniłem zapłaciłem podatki państwo mi ich nie zwróciło a sąd uniewinnił oszusta a ja bankrut sorry kpina a gościu prezesem wielkiej firmy ha ha bajki Kobuszewskiemu po 22

  0

  1
  Odpowiedz
 • 08/09/2017 o 12:24
  Permalink

  Sąd w Piotrkowie Trybunalskim ,pozbawił prawa mojej żony do działki po tacie, i przyznał człowiekowi obcemu, pomimo uchylenia przez Sąd Najwyższy uchylił wyroku takiego samego wydanego wcześniej w tym samym sądzie . Jednak Sąd w Piotrkowie znowu odebrał własność mojej żonie, sędzia wymyślił sobie swoje przepisy, paragrafy go nie interesowały, załatwiał sprawę klientowi .Złamał prawo i co i nic.Zmiany w Sądach są konieczne trzeba wyeliminować przestępców sędziów i zlikwidować kasty sędziowskie i to szybko ,bo nadal oszukują ludzi w sądach.

  3

  1
  Odpowiedz
 • 12/06/2017 o 22:41
  Permalink

  Dlaczego się o to pytam, gdyż po kolejnych rewelacjach z knajpianych taśm „Sowa i przyjaciel” widać jak ksiądz instrukcje daje kolegom politykom o wpływaniu na innych kapłanów a szczególnie biskupów aby ich sobie podporządkować politycznie i korzystnie. Jak dawać marchewkę i czasem pokazać kij w celu osiągania konkretnych celów. Czyli szkoli ich w korumpowaniu kleru i to wysokiego szczebla. Czy podobnie jest na poziomach niższych? Ludzie są tylko ludźmi są słabi mają ego czyli pychę więc można nimi powodować. Dobranoc! Chciałbym mieć dobre odpowiedzi i się mylić w swoich domysłach. Jeszcze raz dobrej nocy.

  2

  1
  Odpowiedz
 • 12/06/2017 o 20:46
  Permalink

  Sądy, prawo, ludzie związani z tymi dziedzinami pośrednio są połączeni z wyborami, dlatego piszę troszeczkę nie na temat. Wybory!!!, SAMORZĄDOWE!!!!, co raz bliżej. Dlatego lokalni, powiatowi i miejscy politycy stają się aktywni i się promują. Robią to gdzie się da. W niedzielę, 11.VI.2017 duża ich grupa świętowała jubileusz zakonników w piotrkowskim klasztorze O.O. Bernardynów. Byli tam – prezydent miasta P.Tr. Pan Chojniak, starosta piotrkowski Pan Cubała, przewodniczący R.M. P-wa Tryb. Pan Błaszczyński, z łódzkiego sejmiku wojewódzkiego Panowie Mazur i Klimczak, radny piotrkowski Pan Sokalski, a kto jeszcze to nie wiem i nie bardzo pamiętam. Wiek już nie bardzo, to dlatego. Mnie ciekawi bardzo, czy kwiaty i upominki dla Dostojnych zakonnych Jubilatów były kupione z własnych, prywatnych kieszeni czy z kas wojewódzkiego sejmiku, rady powiatowej lub miejskiej. Jeżeli z publicznych zasobów, to jak je rozliczono i czy Jubilaci o tym wiedzą? Są w Piotrkowie ateiści, wyznawcy innych religii, agnostycy i podobni, co BYĆ MOŻE NIE ŻYCZĄ SOBIE ABY FORSA Z CZĘŚCI OD NICH ŚCIĄGNIĘTA POPRZEZ PODATKI BYŁA PRZEKAZANA DLA KLERU??? Jeżeli z prywatnych kies to w porządku, lecz jeżeli z publicznych, to moralnie i etycznie nie do końca jest to dobre….. Czy Redakcja wie coś więcej na ten temat??? Tak tylko pytam nie na temat, chociaż pod artem o sprawiedliwości…. Pozdrawiam Wszystkich!

  2

  1
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.