Rzecznik Praw Obywatelskich w Łodzi – otwarcie nowego punktu przyjęć interesantów

Od 3 lipca br. Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich będzie miało swój punkt przyjęć interesantów w Łodzi.

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 10:00 – 15:00 mieszkańcy będą przyjmowani w Urzędzie Miasta Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 153, w pokoju 101.

Będzie można przyjść osobiście i zgłosić swoją sprawę, złożyć pisemny wniosek lub uzyskać informację prawną, jak również skonsultować sprawę już prowadzoną przez Biuro RPO.

Rzecznik stoi na straży wolności i praw człowieka i obywatela, w tym realizacji zasady równego traktowania. Bada, czy na skutek działania lub zaniechania organów władzy publicznej nie nastąpiło naruszenie prawa, zasad współżycia i sprawiedliwości społecznej oraz czy nie doszło do aktów dyskryminacji.

W uroczystym otwarciu punktu w poniedziałek 3 lipca o godz. 10:00 weźmie udział Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich oraz Tomasz Trela, wiceprezydent Łodzi.

→ (ak)

29.06.2017

• foto: Kluczek / rpo.gov.pl

 

 

1
2

3 myśli na temat “Rzecznik Praw Obywatelskich w Łodzi – otwarcie nowego punktu przyjęć interesantów

 • 10/07/2017 o 19:45
  Permalink

  Czy w tym biurze będzie można złożyć wniosek o odwołanie Pana Bodnara Adama z urzędu Rzecznika Praw Obywatelskich, szczególnie po jego wypowiedzi na temat Polaków w związku z Zagładą Żydów dokonaną przez Narodowo SOCJALISTYCZNĄ Rzeszę (??Republikę???) Niemiecką, a także stronniczości i obronie tzw. genderowców z LGBTTQH (czy NPZ to nie wiem?), feminazistek i ekofaszystów oraz o rozwiązanie tego operetkowego stanowiska? I wniosek będzie rozpatrzony, będzie udzielona odpowiedź i wyjaśnienia? Upewniam się tylko. Bo śmiem wątpić.

  1

  0
  Odpowiedz
 • 01/07/2017 o 18:46
  Permalink

  To ten co obwinia Polaków o holocaust. Na drzewo. Dymisja

  4

  1
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.