Rozmowa z Mateuszem Morawieckim – wicepremierem, ministrem rozwoju i finansów

Wizyta wicepremiera Mateusza Morawieckiego na XII Zjeździe Klubów „Gazety Polskiej” w Spale stała się okazją do rozmowy na temat podatków.

Minister na spotkanie dotarł wprost z lotniska; jeszcze kilka godzin wcześniej uczestniczył w posiedzeniu unijnej Rady ds. Gospodarczych i Finansowych (ECOFIN) w Luksemburgu. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie MF: > tutaj.

Po zakończeniu bardzo ciepło przyjętego wystąpienia w hali Centralnego Ośrodka Sportu (pisaliśmy o tym w sprawozdaniu z pierwszego dnia zjazdu > tutaj), minister Morawiecki  odpowiedział na kilka pytań przygotowanych przez „Gazetę Trybunalską”:

 

Warto również obejrzeć całą prelekcję Morawieckiego, aby w pełni zrozumieć strategię ekonomiczną rządu, poznać jej cele i ograniczenia. Są to ekskluzywne materiały, które nie pojawią się w żadnej z dużych stacji TV:

 

→ (mb)

18.06.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

24
2

3 thoughts on “Rozmowa z Mateuszem Morawieckim – wicepremierem, ministrem rozwoju i finansów

 • 19/06/2017 at 07:59
  Permalink

  Kiedy ludzie obudza sie że to jest zła zmiana? Ja byłam zagorzałym wyborcą PiSu, jednak kilka miesiecy po ostatnich wyborach zobaczyłam że są tacy sami jak PO ,PSL czy Sld.

  5

  6
  Reply
  • 19/06/2017 at 12:57
   Permalink

   Kolejne socjologiczne sposoby okłamywania społeczeństwa? Nie działają hasła jesteśmy najlepsi – ostatnie 25 lat pokazało co potraficie. W związku z czym krzyczycie, że są tacy sami jak my. Ale to dociera tylko do was. Wszystko wskazuje na to, że przyszły rok będzie jeszcze lepszy gospodarczo od bieżącego. Wszystkie spółki skarbu państwa z deficytowych stają się dochodowe, podobnie poprawia się stan finansowy przedsiębiorstw prywatnych. Co to oznacza w przyszłym roku? Wzrost wpływów budżetowych z podatku CIT.
   Wyślijmy wszystkich polityków SLD, PO, Nowoczesnej, PSL na pomoc Syrii. Rozlokujmy najlepszych specjalistów od polityki, finansów, rodziny do krajów potrzebujących.

   5

   3
   Reply
 • 18/06/2017 at 20:16
  Permalink

  Płacić i już! A my będziemy rozdawać wg własnego uznania.

  9

  4
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.