Piotrków – wypadek – toyota i audi

Kolejny incydent do jakiego doszło przed przejściem dla pieszych w Alejach Józefa Piłsudskiego w Piotrkowie.

12 czerwca 2017 r., godziny przedpołudniowe. Czarne audi A6, prowadzone przez 40-letniego mieszkańca Łodzi, zatrzymało się jako ostatnie w szeregu aut przed pasami na północnej nitce dwupasmowej ulicy. W tym momencie w tył samochodu uderzyła zielona toyota avensis na piotrkowskich blachach. Zadziałały poduszki powietrzne, kierowca toyoty wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Świadkowie stwierdzili, że musiał być w szoku, bo choć początkowo zachowywał się normalne, po krótkim czasie stwierdził, że nie jest z nim najlepiej.

Karetka pogotowia odwiozła sprawcę do szpitala, a patrol policji, strażacy i pomoc drogowa oczekiwali na decyzję dyżurnego KMP o kwalifikacji zdarzenia.

Kierujący audi nie doznał żadnych obrażeń, obaj mężczyźni byli trzeźwi. Zdjęcia robiliśmy od godz. 10:58.

Dzisiejsza stłuczka zbiegła się z art. „Piotrków. Luty, marzec 2017 r.: policja, ruch drogowy, wykroczenia, mandaty, prewencja”, opublikowanym przez nas trzy dni temu, w którym pisaliśmy o niedostatecznym zainteresowaniu piotrkowskiej komendy tym, co dzieje się na miejskich ulicach.

→ (mb)

12.06.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• więcej o zdarzeniach drogowych czytaj: > tutaj

 

 

 

2
0

One thought on “Piotrków – wypadek – toyota i audi

 • 12/06/2017 at 18:12
  Permalink

  A 11.VI.2017, w niedzielę na ‚gierkówce’ zginęła kobieta w ciąży, która usiłował przejechać tę ruchliwą drogę. I co ???? Gdzie przebudowa tych skrzyżowań? Gdzie Panie i Panowie odpowiedzialni za organizację ruchu? Gdzie Policja? I najważniejsze gdzie politycy władni rzucić w na budowę i reorganizację drogi forsę? Przecież ten wypadek nie jest pierwszym i prawdopodobnie nie ostatnim na tym odcinku. Ile jeszcze ludzi zginie, aby zrobić z tym porządek? Nie chce się pisać i mówić….. ŻAL, SMUTEK, PRZYGNĘBIENIE i OBURZENIE,…… BEZSILNOŚĆ…… łzy w oczach!!!!

  1

  0
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.