Heinzel – obrońca życia łamie przepisy ruchu drogowego

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Leszek Heinzel za nic ma przepisy ruchu drogowego.

Wczoraj o godz. 17:44 został przyłapany na ul. Rycerskiej, gdzie obowiązuje znak B-36 zakaz zatrzymywania. Dodatkowo zaparkował auto w ten sposób, że pozostawił zbyt mało miejsca dla pieszych. Oprócz tego samochód, którym Heinzel przyjechał uniemożliwiał wyjazd z ulicy innemu pojazdowi. Po kilkunastu minutach kierowca pojawił się i zamiast przestawić auto na drugą stronę Rycerskiej, gdzie znajdowały się wolne miejsca, odjechał 20 m w kierunku ul. Sieradzkiej i drwiąc sobie z całej sytuacji zniknął w budynku, z którego przyszedł.

Leszek Heinzel kojarzony jest w Piotrkowie tylko z trzech rzeczy:

1. zatrudnia na etacie przestępcę Ziębakowskiego – skazanego prawomocnym wyrokiem na 20 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata za przywłaszczenie pieniędzy na szkodę Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego;

2. bierze czynny udział w obronie nienarodzonych dzieci;

3. jest uczestnikiem marszów niepodległości, gdzie jak sam stwierdził: parę razy dostaliśmy gazem i byliśmy na glebie. Byliśmy zatrzymywani, rejestrowani i takie tam POlicyjne atrakcje (> link).

Trudno jednoznacznie stwierdzić, z jakiego powodu dyrektor OSiR ma problemy z akceptacją prawa o ruchu drogowym, może chodzi o to, że znaki drogowe przybrały obecną formę w czasach komunistycznych, a on, jako praktykujący patriota, nienawidzi wszystkiego, co kojarzy się z minioną epoką, a może kłopoty z percepcją są wynikiem częstego rzucania Heinzlem „na glebę”?

Kolejny raz gratulujemy wiceprezydentowi Kacperkowi protegowanego, a prezydentowi Chojniakowi prawego i niePOspolitego pracownika, który na urzędniczym stanowisku zarobił w 2015 r. 98 tys. 508 zł i 40 groszy, a w 2016 r. już 103 tys. 229 zł i 97 groszy.

→ (mb)

14.06.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• o Heinzlu czytaj więcej: > tutaj

 

 

19
3

6 myśli na temat “Heinzel – obrońca życia łamie przepisy ruchu drogowego

 • 16/06/2017 o 17:50
  Permalink

  Że dyr. Heinzel (ciekawe nazwisko, chyba przodkowie byli emigrantami, z jakiego narodu i państwa, może ktosik wie?) uczestniczy w Marszach Niepodległości i w demonstracjach antyaborcyjnych, to mu chwała, jeżeli robi to z PObudek moralnych, patriotycznych i ideowych. Lecz jeżeli robi to dla koniunktury, to…. I jeżeli łamie prawo, to… a feee! Prawy patriota, wierny katolik i do tego solidny urzędnik, nie może łamać prawa, ba! POwinien być idealnym i świetlanym przykładem, szczególnie dla dzieci i młodzieży, gdyż z nią ma głównie do czynienia, jako ‚gostek’ od sPOrtu i wychowania przez sPOrt. To jest bez żadnej dyskusji. Myślę, że tego rodzaju osoby POwinny zdawać sobie z tego sprawę, ale…. Lecz przykład idzie z góry, z Warszawy… Od głowy psuje się ryba. Mamy przez ostatnie 26 lat codziennie żenujące, przykre, oburzające i smutne wyskoki naszych elit POlitycznych, kulturalnych, artystycznych, naukowych, WSZELKICH. Właśnie czy ELIT? CZY SĄ TO ELITY, czy raczej dno, kreujące się na WIELKICH PAŃSTWA??? Stawiają się POnad prawem, które sami ustanawiają i egzekwują bezwzględnie, wobec maluczkich, szarych i zwykłych obywatelków, zjadaczów chlebka POwszedniego. PPwiedzenie „co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie”, nadal POkutuje wśród polskich Rodaków i ma zastosowanie totalne, niczym totalna oPOzycja. Kłaniam się i życzę dobroci wszelkiej.

  4

  3
  Odpowiedz
 • 14/06/2017 o 14:32
  Permalink

  Szanowny Panie Redaktorze, soczysty i słuszny merytorycznie artykuł na temat tego „potarganego cwaniaczka”. To jest cynik w 100 % a jak dodamy do tego właśnie przychylność Chojniaka i Kacperka (którzy piotrkowską Straż Miejską i Policję „mają w kieszeni”) w stosunku do tego żenującego osobnika, to nic nie dziwi, że Leszek w du.ie ma jakieś ograniczenia. Ja proponuję – tak dla zasady – „do..bać mu do pieca” i formalnie zgłosić zawiadomienie o popełnionym wykroczeniu (lepiej na Policję). Leszek jest wszak osobą publiczną i myślę, że jak stanie przed obliczem SĄDU i przyjdzie mu usłyszeć „….jest winny…”, a dodatkowo zapłacić grzywnę – choćby stówkę – to „kurw.ca go zaleje” a w przyszłości odpuści sobie takie gierki. Pozdrawiam całą Redakcję.

  14

  3
  Odpowiedz
  • 14/06/2017 o 14:34
   Permalink

   Zawiadomienie zostanie skierowane do KMP. (red.)

   13

   4
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.