Atak na Tadeusza Rydzyka. Ojcze dyrektorze prowadź Polskę przez martwe morze

Ojciec doktor Tadeusz Rydzyk (ur. 1945) z zawodu dyrektor, jak każda wielka osobowość, jest narażony na ataki medialne.

Przyszły duchowy przywódca Stolicy Apostolskiej (czytaj: > „Ojciec Rydzyk następcą świętego Piotra”) naraził się niedawno niejakiemu Adamowi N., który na portalu „secure.avaaz.org/pl/” napisał petycję do zwierzchnika Kościoła katolickiego w Watykanie.

Kliknij, aby powiększyć.

Papież Franciszek: Apel o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka.

Zwracamy się z prośbą o ukrócenie działalności politycznej redemptorysty Tadeusza Rydzyka i przywrócenie charakteru religijnego jego radiu oraz telewizji.

Tadeusz Rydzyk, zakonnik używający katolicyzmu jako narzędzia do zdobywania pieniędzy i władzy jest przykładem patologii występującej w polskim Kościele Katolickim.

Tadeusz Rydzyk bierze aktywny udział w polskiej polityce. Politycy wspierają finansowo (z budżetu państwa) jego inwestycje, które na ogół nie mają nic wspólnego z religią, a on popiera ich w swoim radiu i telewizji. 

Pomimo złożonych ślubów ubóstwa znalazł się wśród pierwszej setki najbogatszych Polaków. Czy taka obłuda jest w zgodzie z wartościami chrześcijańskimi? Maksyma Radia Maryja, które kontroluje Tadeusz Rydzyk, brzmi „Katolicki głos w Twoim domu”. Jest to głos: agresywny, antyimigrancki, nacjonalistyczny oraz często pełen nienawiści. Tadeusz Rydzyk dzieli Polaków na lepszych i gorszych. Nam, podpisanym pod tą petycją, nie wydaje się to zgodne z ideami chrześcijańskimi ani zasadami humanizmu i zwykłej przyzwoitości.

 Hierarchowie polskiego Kościoła Katolickiego w milczeniu akceptują niegodną chrześcijanina postawę Tadeusza Rydzyka. Sprawiają wrażenie jakby strach przed jego potęgą medialną i polityczną był silniejszy niż przywiązanie do zasad elementarnej przyzwoitości. 

 Mamy nadzieję, że głowa Kościoła Katolickiego, tak jak my, brzydzi się: obłudą, rasizmem, sianiem niezgody i traktowaniem religii jak biznesu. Jeszcze raz zwracamy się z prośbą o ukrócenie działalności politycznej Tadeusza Rydzyka i przywrócenie kontrolowanym przez niego mediom charakteru religijnego. (Pisownia oryginalna > link).

Polemizowanie z tym wykwitem antypolskości i antykatolicyzmu dokonanym przez tchórzliwego osobnika, którego nie stać było na ujawnienie swoich danych osobowych, ma taki sam sens, jak rozmowa z wyrobnikiem z niemieckiego szmatławca na temat obozów zagłady. Dlatego kwestię tę pomijamy.

Jednak wpis został dostrzeżony przez ogólnopolskie media elektroniczne w tym: „polsatnews.pl”, „natemat.pl”, „newsweek.pl”, „pudelek.pl”, „wp.pl”, „koduj24.pl”, „rzeczpospolita.pl” czy prawicowy portal „dorzeczy.pl”, które przekazały wiadomość milionom internautów. Jednak tylko „prawy.pl” stanął w bardzo nieśmiałej, a tym samym nieskutecznej obronie zakonnika, ograniczając się do przypomnienia, że „avaaz.org” jest powiązana z Georgem Sorosem. Tak ma wyglądać męstwo?

Prawicowe media, niczym ogary polskie, winny stanąć murem za ojcem dyrektorem i wyrwać swoimi kłami i siekaczami tę napastliwą i ze wszech miar kłamliwą „petycję”, a następnie przemielić w pulpę ten szatański liszaj, by wreszcie wypluć go do kloacznego dołu. Bo najłatwiej udawać, że nic się nie stało, że każdy, nawet jakiś Adam N. może bezkarnie obrażać jednego z najwybitniejszych Polaków.

Tadeusz Rydzyk, skromny redemptorysta z Torunia obdarzony niezwykłym talentem kaznodziejskim i organizacyjnym jest dobrem narodowym takim samym, jak miasto Gniezno, relikwie św. Stanisława, „Kroniki” Jana Długosza, etiuda c-moll op. 10 nr 12 Fryderyka Chopina, szabla majora „Hubala” czy kropla krwi św. Jana Pawła II i każdy Polak (jeśli nim jest) winien mu szacunek i uznanie.

W całej historii Kościoła nie ma i nie było człowieka, duchownego, który w tak krótkim czasie zbudował medialną i naukową potęgę, a wszystko to ku chwale Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Antykatolicy, komuniści, lewacy, frustraci i socjopaci zarzucają ojcu Tadeuszowi, że gromadzi dobra doczesne na swój użytek, że przemieszcza się drogimi limuzynami, że wykorzystuje wiernych składających się z niezamożnych, starszych osób do osiągania partykularnych celów…

Argumenty te są tak niewiarygodnie płytkie i słabe, że źdźbło trawy przy nich wygląda jak tytanowy pręt. Ojciec Rydzyk, podobnie, jak my wszyscy, nie jest nieśmiertelny, więc nie będzie mógł korzystać ze wszystkich dóbr, które z łaską bożą stworzył, nie zabierze do nieba budynków i wyposażenia Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, koncesji, wyposażenia i marki TV Trwam i Radia Maryja, nie zabierze ze sobą redakcji i sprzętu „Naszego Dziennika” i innych ruchomości i nieruchomości należących nie do niego, lecz do fundacji „Lux Veritatis”.

W ten sposób mogą myśleć tylko jednostki dla których doczesność jest sensem życia, hejterzy opłacani przez niemiecki, sowiecki i masoński kapitał, a także wszyscy ci, którym Pan Bóg odebrał rozum.

Gdyby Jezus Chrystus urodził się w 1987 r. i zaczął teraz nauczać spotkałby się zapewne z takim samym oporem i nienawiścią, jak blisko dwa tysiące lat temu; zostałby zlinczowany i ukrzyżowany, ale nie na wzgórzu Golgoty, lecz w jakimś potwornym reality show, albo na którymś z portali należących do potentata prasowego z USA albo Izraela, a Jego śmierć poprzedziłaby medialna nagonka setek tysięcy ludzi, którzy zamiast serca mają kartę z dostępem do internetu.

→ M. Baryła

10.06.2017

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl / wikipedia.org

• czytaj także: > „Krystyna Pawłowicz – diament w popiele polityki”, „Andrzej Duda przyszłym Wodzem Narodu. Genialne wystąpienie na placu Zamkowym”

 

 

213
7

20 thoughts on “Atak na Tadeusza Rydzyka. Ojcze dyrektorze prowadź Polskę przez martwe morze

 • 27/01/2018 at 10:10
  Permalink

  W temacie artykułu, to mam pytanie: czy działalność o. Rydzyka posłużyła komuś
  jeszcze prócz jego wyznawcom? Bo jakoś nie słyszałem o inicjatywach społecznych,
  a sporo pieniędzy jest z dotacji publicznych. Wygląda na to, że o. Rydzyk buduje
  imperium przydatne wąskiemu gronu za pieniądze całej społeczności.
  W co do twierdzenia, że nie zabierze tego do grobu, to spytam: czy zwróci społeczeństwu,
  które łożyło i np. mocą testamentu stanie się dostępne dla wszystkich i wyłączone
  z kultu religijnego? Zapewne nie, bo tak na wszelki wypadek nie jest właścicielem i nie może
  niczego rozdawać. Od dawna procedura jest ustalona. Zobowiązania parafii są zobowiązaniami
  proboszcza, należności proboszcza są należnościami parafii

  1

  0
  Reply
 • 27/01/2018 at 09:58
  Permalink

  Mnie to dziwi ten bezdomny Stanisław, który tłukł się od piwnicy do piwnicy z kieszeniami
  pełnymi pieniędzy (bo bezdomnemu nikt konta w banku nie otworzy) odwiedzał salony samochodowe,
  czekał na promocję, aż wreszcie kupił dwa samochody, zarejestrował, wynajął kierowców, ubezpieczył,
  przetransportował i oddał kluczyki ojcu dyrektorowi i umarł.
  Nie prościej było dać gotówkę, w zamian za nocleg z prysznicem i aspirynę?

  2

  0
  Reply
 • 26/01/2018 at 17:43
  Permalink

  Może ktoś mi wyjaśni, dlaczego i jakim prawem, Kościół K wyrzucił drugie Przykazanie Boże, a 10-te podzielił na dwa, po to żeby zgadzała się ilość?

  2

  0
  Reply
 • 06/10/2017 at 23:46
  Permalink

  ten szatan juz dawno powinien byc stracony do piekla przez niego i debila kaczora polska jest podzielona a kobiety jeszcze troche beda traktowane jak w sredniowieczu precz z ancychrystem

  2

  0
  Reply
 • 11/06/2017 at 22:11
  Permalink

  Dziękuję za artykuł, niestety w Piotrkowie – Lemingowie wciąż czerwono, co raczej powinno motywować do wyszukiwania nowych odtrutek dla skażonych marksizmem. Pozdrawiam.

  2

  10
  Reply
 • 11/06/2017 at 21:32
  Permalink

  NA JAKICH KURSACH UCZYŁA SIĘ TA SWOŁOCZ KTÓRA OSKARŻA DR.OJCA TADEUSZA RYDZYKA .TO CO DOKONAŁ O.T.RYDZYK DLA DOBRA SPOŁECZNOŚCI.ZAKONNIK KTÓRY ŻYJE SKROMNIE MA DO DYSPOZYCJI POKOIK W KTÓRYM JEST BIURKO TELEWIZOR KOMPUTER I WERSALKA DO SPANIA.WASZ IDOL K.SOWA GROMADZI BOGACTWO TYLKO DLA SIEBIE I JEST ZBEREZNIKIEM.SZECHTER MICHNIK TAK WALCZYŁ Z RADIEM MARYJA I CO OSIĄGNĄŁ DNO NAWET SOROS MU NIE POMOŻE. NIE POGRAZAJCIE SIĘ W SWOJEJ NIENAWIŚCI FRAJERZY KOMUNISTYCZNI.!!!!!!!!

  2

  13
  Reply
 • 11/06/2017 at 17:57
  Permalink

  Niestety działalność Ojca Rydzyka jest jedną z przyczyn zniechęcenia i odchodzenia ludzi od Kościoła.
  Wprawdzie mamy 90% ochrzczonych Polaków, ale wielu z nich wcale nie identyfikuje się z katolicyzmem. Wyniki sondy internetowej, w której uczestnicy mogą anonimowo wypowiedzieć się na ten temat są po prostu zatrważające.

  12

  3
  Reply
  • 11/06/2017 at 19:52
   Permalink

   Nie dałeś linku do sondy. Można ją znaleźć w wyszukiwarce: sonda hanzo stan polskiego katolicyzmu.
   Czy naprawdę jest z nami tak źle, czy sonda była propagowana tylko wśród ateistów?

   4

   1
   Reply
 • 11/06/2017 at 08:11
  Permalink

  „………z zawodu dyrektor,……..to sie narobiło Od kiedy i gdzie mozna zdobyc TAKI ZAWÓD ???”

  W pewnej piotrkowskiej szkole podstawowej, na przykład…

  16

  3
  Reply
 • 11/06/2017 at 06:15
  Permalink

  nie zabierze do ,,nieba” budynków i wyposażenia Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej……bla bla bla…co to za (…)

  7

  5
  Reply
 • 10/06/2017 at 23:22
  Permalink

  „Prezydentowa to czarownica, która powinna się poddać eutanazji. Prezydent to oszust ulegający lobby żydowskiemu.”

  Słowa Rydzyka o śp. Marii i Lechu Kaczyńskim.

  24

  3
  Reply
 • 10/06/2017 at 22:17
  Permalink

  Tadeusz Rydzyk, skromny redemptorysta z Torunia obdarzony niezwykłym talentem kaznodziejskim i organizacyjnym jest dobrem narodowym takim samym, jak miasto Gniezno, relikwie św. Stanisława, „Kroniki” Jana Długosza, etiuda c-moll op. 10 nr 12 Fryderyka Chopina, szabla majora „Hubala” czy kropla krwi św. Jana Pawła II i każdy Polak (jeśli nim jest) winien mu szacunek i uznanie.
  ______________
  hahahahahahaha… Boze czytasz i nie grzmisz!!

  23

  10
  Reply
 • 10/06/2017 at 21:50
  Permalink

  Jeżeli JPII nie dał rady to Franciszek może mu skoczyć. Ojciec hipokryta jest w stanie skrzyknąć swoich wyznawców i utworzyć swój własny kościół. Bo przecież kasa musi się zgadzać.

  24

  3
  Reply
 • 10/06/2017 at 20:20
  Permalink

  Ukradł dary ktore były przesnaczone na odbudowe stoczni oto katolik bandzior

  33

  5
  Reply
 • 10/06/2017 at 20:12
  Permalink

  Jest to najwiekszy mafioza ioszust ktory niszczy wiare i podzielił narod

  35

  7
  Reply
 • 10/06/2017 at 19:02
  Permalink

  ………z zawodu dyrektor,……..to sie narobiło Od kiedy i gdzie mozna zdobyc TAKI ZAWÓD ???

  22

  3
  Reply
 • 10/06/2017 at 18:36
  Permalink

  trzeba ukrócić tego antychrysta Tadeusza Rydzyka który sieje niezgodę wśród narodu , dzieli kościół , zniechęca do uczestnictwa w mszy świętej, upolitycznia oraz ideologizuje msze św , kościoły…

  31

  6
  Reply
 • 10/06/2017 at 18:34
  Permalink

  Q-wa Panie Baryła Pan przeczytał to co Pan napisał. Nie dość że staje Pan w obronie księdza który wiarę ma jako maszynke do pieniędzy to jeszcze Pan obraża, sieje nienawiść bo człowiek chrześcijanin rzucił wyzwanie księdzu który również dla mnie jak i dla wielu wierzących nie jest żadnym księdzem tylko człowiekiem chciwym a bogactwo jest dla niego narkotykiem dla którego wyrzekł się prawdziwej wiary. Pozdrawiam.

  41

  8
  Reply
  • 10/06/2017 at 18:43
   Permalink

   A jaką ma Pan pewność, że Adam N. jest człowiekiem, chrześcijaninem? A jeśli to islamista klikający z Hamburga, albo Aberdeen? Póki co, ukochany przez miliony Polaków ojciec dyrektor jest materialny i autentyczny i nie stoi za nim masoński kapitał. Pozdrawiam. (mb)

   8

   42
   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.