Zanieczyszczony pomnik świętego Jana Pawła II. Tak piotrkowskie władze szanują najwybitniejszego Polaka

18 maja 2017 r., w dniu urodzin papieża Polaka, przewodniczący Rady Miasta Błaszczyński i wiceprezydent Piotrkowa Karzewnik złożyli kwiaty pod pomnikiem św. Jana Pawła II usytuowanego przy ul. Słowackiego.
Kliknij, aby powiększyć.

Na miejscu zjawił się reporter służalczych mediów Wolski, który na tę okoliczność pstryknął kilka fotek, nakręcił video i napisał parę koślawych zdań o tym doniosłym wydarzeniu (> link).

Tymczasem, do naszej redakcji, zadzwoniła oburzona starsza pani z informacją, że pomnik następcy św. Piotra jest bezustannie zanieczyszczany przez gołębie, gdyż głowa „papieża” stała się idealnym lądowiskiem dla żyjących wokół ptaków.

Poszliśmy, wykonaliśmy dokumentalne fotografie, przedstawiamy je niniejszym.

Kliknij, aby powiększyć.

Zarząd Dróg z niezatapialnym Byczyńskim nie potrafi zadbać o stale brudzoną przez gołębie ławkę, poświęconą twórcom filmu „Va bank” (> link), ale także o figurę Ojca Świętego. Jest to sytuacja SKANDALICZNA, która dla mieszkańców miasta jest policzkiem wymierzonym w ich wiarę i symbole religijne.

Ten przykład kolejny raz obrazuje, jak wygląda nadzór nad firmą ZiOM, która odpowiada za czystość w tej części miasta.

Fachowiec Byczyński, jako dyrektor firmy z ulicy Kasztanowej, zarobił w 2016 r. ponad 131 tys. złotych (> link).

Screen z oświadczenia majątkowego.

→ (mb)

29.05.2017

foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

5
2

4 myśli na temat “Zanieczyszczony pomnik świętego Jana Pawła II. Tak piotrkowskie władze szanują najwybitniejszego Polaka

 • 05/06/2017 o 21:06
  Permalink

  Szanowni Państwo Redaktorstwo! Czy Pan/Pani „Bell” ma dowody na to, że JP2 bronił pedofilów w Kościele? Jeżeli tak to niech je przedstawi i podważy wszystko co zrobił ten człowiek, jeżeli nie, to Redakcja powinna wykasować jego komentarz, jako pomawiający człowieka, już nieżyjącego i jednak zasłużonego dla Polski i świata. Czy jednak chodzi o wywoływanie skandalu i kolejnego tematu do skłócania Polaków? Co się dzieje z nami, POLAKAMI, że tak bardzo pragniemy i lubimy podważać własne – postacie, historię, tradycję, relacje między sobą? Dlaczego? Agresja, chamstwo, obrażanie, nienawiść, złośliwość,… to stało się powszechne i powszednie w relacjach między Rodakami. ????? Po co? Dlaczego? Z czego to wynika?

  1

  1
  Odpowiedz
 • 31/05/2017 o 08:59
  Permalink

  … „Nie będziesz miał bogów cudzych prze de mną” …stawiajcie jeszcze więcej pomników, nie słuchajcie pisma św., to więcej będzie obsranych, natura (gołębie) nie rozróżnia…

  7

  0
  Odpowiedz
 • 30/05/2017 o 21:14
  Permalink

  Wg mnie to raczej pomnik obrońcy pedofili w kościele a nie wybitnego Polaka.

  7

  2
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.