Radny Dajcz składa wniosek o zawieszenie w prawach członka PiS (aktualizacja)

Wczoraj po południu Sławomir Dajcz, radny Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości złożył na ręce lokalnych władz partii wniosek adresowany do Zarządu Okręgu PiS o skreślenie go z listy działaczy.
Kliknij, aby powiększyć.

W piśmie stwierdza, że jego decyzja podyktowana jest troską o wizerunek ugrupowania. Informację potwierdziła przewodnicząca Komitetu Miejskiego PiS Wiesława Olejnik i przedstawiciel Powiatowego Komitetu Zbigniew Zięba. W ciągu najbliższych kwadransów opublikujemy dokument.

We wczorajszej rozmowie z portalem „wp.pl” Dajcz stwierdził: Nie zależy mi, czy będę radnym. Jestem gotów zrezygnować.

Czy tak stanie się naprawdę? Mamy podstawy sądzić, że nie, ponieważ radny już od dłuższego czasu jest mało wiarygodny, a jego postawa jako człowieka, męża okazała się skandaliczna. Maltretowanie bezbronnej żony, znęcanie się psychiczne, to rzeczy niewybaczalne.

Wiemy także, że planowane jest spotkanie piotrkowskich działaczy z ministrem Antonim Macierewiczem – pełnomocnikiem okręgu nr 10 PiS, na którym ma być omówiona sprawa Dajcza. W tym przypadku wydaje się, że poseł Macierewicz zareaguje adekwatnie do sytuacji i odetnie zatrutą gałąź ze zdrowego drzewa Prawa i Sprawiedliwości.

Więcej o „aferze Dajcza” czytaj:

> „Radny PiS Sławomir Dajcz do swojej żony: Ty świnio do roboty spierdalaj!”

> „Rozmowa z Anną Dajcz ofiarą agresji swojego męża radnego PiS Sławomira Dajcza”

→ (mb)

26.05.2017

• na zdjęciu: Sławomir Dajcz, 24 maja 2017 r., foto: © Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie „gazetatrybunalska.pl” są chronione prawami autorskimi. W przypadku chęci ich wykorzystywanie prosimy o kontakt z redakcją.

 

 

55
1

7 myśli na temat “Radny Dajcz składa wniosek o zawieszenie w prawach członka PiS (aktualizacja)

 • 19/09/2018 o 07:47
  Permalink

  Pan Dajcz znów startuje z listy PIS na Radnego do Rady Miasta, co prawda z 7 miejsca. To jak to jest? Jest w PIS czy nie jest w PIS. Gdzie ten Pan ma kręgosłup moralny?

  1

  0
  Odpowiedz
 • 31/05/2017 o 10:42
  Permalink

  Kto wymyślił ,że Olejnik jest przewodniczącą PiS w Piotrkowie ?kiedyś była ,ale to już przeszłość . Pani dyrektor szkoły w Szydłowie (której organem zarządzającym jest Starosta ) nie powinna być nawet szeregowym członkiem PiS

  4

  3
  Odpowiedz
 • 29/05/2017 o 12:48
  Permalink

  Pan radny D. został wybrany do rady miasta przez mieszkańców Okręgu Nr IV z listy Prawa i Sprawiedliwości. Moim zdaniem powinien złożyć mandat radnego i to niezwłocznie. Wstyd i hańba dla radnego który względem swojej małżonki używa słów wulgarnych nazywając ją „łachudrą”. Nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla tego pana. Tym bardziej, że jego żona cierpi na depresję a skąd u niej wzięła się depresja? Chyba nie spadła z deszczem?

  21

  1
  Odpowiedz
 • 28/05/2017 o 17:52
  Permalink

  Czy te artykuly przedstawiaja bestie w ludzkiej skorze?

  15

  3
  Odpowiedz
 • 26/05/2017 o 19:06
  Permalink

  Proszę nie wydawać takiej opinii w imieniu pozostałych mieszkańców Miasta.
  Raczej zakaz takich bezzasadnych i nieodpowiedzialnych wypowiedzi!!!
  To świadczy o bezkarności jaka panuje w tym Mieście.

  4

  26
  Odpowiedz
 • 26/05/2017 o 13:21
  Permalink

  Zakaz wjazdu Macjerawicza do Piotrkowa tryb

  30

  10
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.