Patriotyczny Miras

Dwa miesiące minęły odkąd dyrektor kreatywny Mirosław Stefanek uraczył globalną publiczność wykwitem swojej twórczości literackiej – miłosnym wierszem pt. „Dla…Niej…”

Pisaliśmy o tym szczegółowo w notatce „Liryczny Miras” (>link), gdyż nieustannie poszukujemy w pięknym, rozwijającym się gospodarczo i intelektualnie Piotrkowie Trybunalskim kogoś, kto zasiadłby, obok literata Rafała Orlewskiego i socjologa kultury, publicysty Jerzego Kissona-Jaszczyńskiego w panteonie sławy.

Kliknij, aby powiększyć.

Tym razem u popularnego Mirasa, utalentowanego grafika i copywritera, niedoszłego posła (Gowin) i radnego (Chojniak), dostrzegliśmy, promieniujący niczym pluton, szczery i czysty patriotyzm, który wzbudził w nas jednoznaczne skojarzenia z wodą wypływającą ze źródła mądrości.

Stefanek, za pośrednictwem portalu facebook, zaprezentował patriotyczną koszulkę przedstawiającą znak Polski Walczącej na tle rozmytego muru, którą wyprodukował w swoim zakładzie poligraficznym. Tym samym wyrób dołączył do obszernego portfolio firmy Mirasa, w którym znajdują się m. in. majtki z nadrukiem „Nie dotyczy A.K”, koszulki:  „Dafca orgazmów”, „Po co komu duże cycki, kiedy ma się taką dupcię”, „Seksi”, „Przestań się gapć na mój biust”, czy czapka z haftem „Prezydent Jan Dziemdziora”.

Zupełnie przypadkiem projekt dyrektora kreatywnego Mirosława Stefanka znalazł się na portalu „pinterest.com”, jest również w ofercie poznańskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją odzieży z nadrukami. W poniedziałek skontaktujemy się z właścicielami CupSell Sp. z o. o. i zapytamy, czy mają zgodę Mirasa na przemysłowe wykorzystanie rysunku.

Nie mamy także najmniejszych wątpliwości, że Stefanek zna zapis Ustawy z dnia 10.06.2014 r. o ochronie Znaku Polski Walczącej.

→ (mb)

20.05.2017

• foto: facebook.com, google.pl, mmreklama.pl, Piotr Pielak / screeny (gt)

• więcej o Stefanku czytaj: > tutaj

 

 

17
5

Jedna myśl na temat “Patriotyczny Miras

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.