Wiemy, kto jest administratorem portalu „epiotrkow.pl”

Należący do Tomasza Stachaczyka lokalny portal „epiotrkow.pl”, wyróżniający się nieustannym i w pełni zamierzonym publikowaniem plagiatów i ordynarnych komentarzy, zamieścił w czwartek 30 marca notatkę autorstwa Jarosława Kraka pt. „Pomóżmy Kubie spełnić marzenie”.
Kliknij, aby powiększyć.

Wkrótce w tym miejscu pojawiły się siermiężne, grubiańskie, zniesławiające komentarze skierowane pod adresem bohatera tekstu, zawodowego kucharza Jakuba Wolskiego. Ilość nienawiści zawartej we wpisach internautów była tak duża, że usunięto kontrowersyjną notkę. Opisaliśmy to zdarzenie w art. „Hejt na „epiotrkow.pl” – Jakub Wolski obrzucony błotem”.

Zarówno w rozmowach prywatnych jak i na facebooku wiele osób zaczęło się zastanawiać, kim jest osobnik zezwalający na promocję pogardy i nienawiści? Takie pytanie postawiono także na forum witryny Stachaczyka: „Kto jest Adminem tego forum wie ktoś???”, jednak słynący z odwagi, trzeźwości umysłu i krasomówstwa z-ca red. naczelnego Artur Wolski nie odpowiedział.

Wyręczamy więc kierownictwo „epiotrkow”. Tym profesjonalistą jest 27-letni Krzysztof Plackowski – przyjaciel i protegowany J. Kraka, odpowiedzialny za grafikę i obsługę strony internetowej. Nie wiemy i pewnie nie uda się nam ustalić, czy Plackowski jest aż tak samodzielny, czy dostaje instrukcje od swoich zwierzchników, jakie treści mogą być zamieszczane w komentarzach, a jakie nie mogą. Tak czy inaczej jego praca jest regulowana przepisami zawartymi w Ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną, sądzimy jednak, że Plackowski o jej istnieniu nie ma pojęcia. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że w najbliższym czasie ta wiedza zostanie mu przybliżona.

Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.

 

 

 

 

 

 

 

→ (mb)

1.04.2017

• foto: facebook.com

• czytaj także: „Kto finansuje radio Strefa FM czyli warto dobrze żyć z byłym konfidentem”

• czytaj także: „Burdel dziennikarski”

 

 

12
1

3 myśli na temat “Wiemy, kto jest administratorem portalu „epiotrkow.pl”

  • 01/04/2017 o 17:23
   Permalink

   No własnie o to mi chodziło, dziękuje za hejtowskie zwrócenie uwagi na bład

   3

   3
   Odpowiedz
 • 01/04/2017 o 15:20
  Permalink

  Puki komentarze nikogo nie obrażają nie maja prawa byc niepublikowane! O wolności słowa redaktor słyszał? Hejt był , jest i będzie. Osoby publiczne a jest Nią pan Wolski musi sie do tego przyzywczaić

  2

  5
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.