Wielkanocne życzenia od radnych PiS na łamach niemieckiej gazety

Z ogromnym niesmakiem zostały przyjęte świąteczne życzenia, jakie radni PiS złożyli za pośrednictwem niemieckiego tygodnika.
Kliknij, aby powiększyć.

Czworo radnych Prawa i Sprawiedliwości z piotrkowskiej Rady Miasta postanowiło przymilić się swoim wyborcom i zamieściło wielkanocne życzenia na pierwszej stronie „7 dni Piotrków” – cotygodniowego, polskojęzycznego dodatku do gazety „Dziennik Łódzki” wydawanego przez niemiecką spółkę „Polska Press”.

Wiesława Olejnik, Grzegorz Lorek, Piotr Gajda i Łukasz Janik nie dostrzegli nic niestosownego w umieszczeniu życzeń w periodyku, który za pośrednictwem polskich pracowników: Obszarnego, Tyczyńskiej, Wojny, Renkiel i Śmigielskiego realizuje politykę swoich germańskich właścicieli; w periodyku, który w maju 2016 r. w sposób wyjątkowo obelżywy i bezpardonowy zaatakował wywodzącą się ze środowiska prawicowego radną Monikę Terę (> link); w periodyku który współpracuje z P. Lareckim – byłym funkcjonariuszem ORMO – komunistycznej, paramilitarnej organizacji, której członkowie, w najnowszej historii Polski, zapisali się tłumieniem demokratycznych zrywów niepodległościowych (> link); w periodyku publikującym teksty „obrońcy demokracji” D. Ciżewskiego, który prezesa Prawa i Sprawiedliwości dr Jarosława Kaczyńskiego nazwał „paranoikiem i psychopatą nie odczuwającym uczuć wyższych” (> link) …

Kliknij, aby powiększyć.

Piotrkowscy radni PiS od dawna skarżą się, że są ignorowani przez posła Ziemi Piotrkowskiej, pełnomocnika okręgu Antoniego Macierewicza, który nie dostrzega ich opinii i postulatów. Ale czy można się temu dziwić?

→ (mb)

18.04.2017

• repr.: GazetaTRYBUNALSKA.pl

• collage: barma / GazetaTRYBUNALSKA.PL

 

 

5
18

Jedna myśl na temat “Wielkanocne życzenia od radnych PiS na łamach niemieckiej gazety

 • 18/04/2017 o 13:42
  Permalink

  Czworo radny PiS dało zarobić niemcowi, no cóż …. Ale za to radni K.Kozłowski (już poza PiS) i S.Dajcz (chyba nadal w PiS) niemcowi zarobić nie dali.

  PS. Czy projekt „Radni mają głos” upadł? A może radni narzekający na to że nie są w stanie się przebić nie są zainteresowani? A może prezydenccy radni zabiorą głos? Czyżby w Piotrkowie nie było tematów godnych przedstawienia szerszemu gronu odbiorców?

  9

  9
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.