Sokalski lansuje się z Rzeplińskim

Jacek Sokalski (ur. 1966),  piotrkowianin, brat Tomasza (radnego, socjaldemokraty, działacza Unii Pracy), bratanek Antoniego (komunistycznego aparatczyka, czerwonego barona za czasów PRL), dyrektor Łódzkiego Domu Kultury należycie wykorzystał obecność w Piotrkowie byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzeja Rzeplińskiego.

Sokalski, który w niedawnej rozmowie w lokalnej stacji radiowej nie wykluczył kandydowania na urząd prezydenta Piotrkowa w wyborach w 2018 r., wysłał do swoich sympatyków wyraźny przekaz dotyczący postawy ideologicznej.

Promowanie się u boku skompromitowanego prezesa Trybunału Konstytucyjnego, który stał się idolem działaczy Komitetu Obrony Demokracji i Platformy Obywatelskiej, po tym, jak nie potrafił z godnością opuścić zajmowanego stanowiska, stawia Sokalskiego w równym szeregu z takimi osobnikami jak Ostrowski, Radziszewska, Munik, Dziemdziora i pomniejsi „obrońcy demokracji”, których głównym celem jest „aby znów było, tak jak było”.

Jacek Sokalski najwyraźniej nie potrafi oderwać się od czerwonych korzeni, którymi podświadomie lub nie został oplątany. Tę śliskość widać także we wzmożonej aktywności w eterze, a to z kolei oznacza, że znalazł sobie pierwszego sojusznika – Stachaczyka, któremu jest obojętne od kogo bierze pieniądze (czytaj: >„Kto finansuje radio Strefa FM czyli warto dobrze żyć z byłym konfidentem” i „Chojniak i Stachaczyk – związek władzy i biznesu”.

 → (mb)

8.04.2017

• foto: facebook.com

 

 

5
5

2 myśli na temat “Sokalski lansuje się z Rzeplińskim

 • 08/04/2017 o 20:32
  Permalink

  W moich planach nie ma również zamiaru kandydowania na urząd prezydenta w 2018. Ponieważ kontrakt z ŁDK mam podpisany do końca 2020 roku. Czyli jaka jest ta rzetelność dziennikarska Panie Mariuszu?

  10

  8
  Odpowiedz
 • 08/04/2017 o 19:51
  Permalink

  Błąd – urodziłem się w 1966 r. Panie Mariuszu.

  7

  7
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.