Krzysztof Chojniak – afera tabliczkowa II odpowiedź z KWP w Łodzi

Młyny sprawiedliwości mielą powoli. Dziś otrzymaliśmy odpowiedź na II zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia przez mieszkańca Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka polegające na niedopełnieniu obowiązku prawidłowego oznaczenia nieruchomości.

Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi przekazał sprawę Chojniaka do Komendy Powiatowej w Tomaszowie, aby w ten sposób uniknąć stronniczości piotrkowskiej policji przy ocenie tego występku.

Do tej pory nie znalazł się nikt, kto ukarałby Chojniaka i nakazał mu przywieszenie tabliczki na płocie. Sam zainteresowany brnie nieustannie w śmieszność, wysyłając wyraźny sygnał, jaki ma stosunek do polskiego prawa. Natomiast piotrkowska Straż Miejska i policja przy pomocy dostępnych im narzędzi administracyjnych ewidentnie usiłują ochronić Chojniaka przed mandatem lub grzywną.

Wszystkie teksty dotyczące tej kuriozalnej sprawy są pod adresem: > http://gazetatrybunalska.pl/tag/tabliczka/

→ (mb)

7.04.2017

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11
1

6 thoughts on “Krzysztof Chojniak – afera tabliczkowa II odpowiedź z KWP w Łodzi

 • 07/04/2017 at 21:06
  Permalink

  Nie znam się na szczegółach prawnych dotyczących oznakowania posesji, ale przechodząc przed w/w posesją widać jej numer umieszczony na skrzynce pocztowej. Jak dla mnie wystarczy.

  4

  13
  Reply
  • 08/04/2017 at 07:57
   Permalink

   Na skrzynkach pocztowych można zobaczyć różne rzeczy, np. napis cyrylicą ПОЧТА na skrzynce kupionej pewnie kilkanaście lat temu na bazarze od handlarzy zza wschodniej granicy.

   13

   2
   Reply
 • 07/04/2017 at 19:50
  Permalink

  Władza daje przykład, a właściwie LUDZIE WŁADZY dają przykład, więc numerów na budynkach w 90% miejscowości polskich nie ma i nie będzie. Ale numerek na domu to mała liczba, numerki większego kalibru jaki serwują nam kolejni człowieki wadzy, to są dopiero liczby. Jednak zaczyna się od „rzemyczka”, lecz jakoś wadzy człowieki nie mogą się doczekać „stryczka”, że wspomnę umoralniający wierszyk znany mi i mojemu pokoleniu z I klasy podstawówki.

  12

  3
  Reply
 • 07/04/2017 at 18:48
  Permalink

  On tej tabliczki nie powiesi. Nie ten format człowieka. Cała kancelaria adwokacka UM będzie w to zaangażowana. Z naszych podatków.

  Może ksiądz podczas spowiedzi nakaże…
  A czy w prawie polskim nie ma czasami takiego sformułowania: „złośliwe uchylanie się”?

  18

  3
  Reply
  • 08/04/2017 at 08:02
   Permalink

   Może tomaszowska policja rzuci ten kamyczek, który zapoczątkuje lawinę upadku Chojniaka? Mocno w to wierzę.

   14

   2
   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.