Błaszczyński i Munik na 800-lecie

Z okazji obchodów 800-lecia powstania (?) Piotrkowa, które zaplanowano na cały 2017 rok, także dwóch notabli włączyło się do jubileuszu. I co ciekawe, budżet miejski na tym nie ucierpi, co już można uznać za sukces.

Przewodniczący Rady Miasta Błaszczyński z zawodu lekarz od płuc, zadeklarował, że ceny w jego prywatnym gabinecie medycznym zostaną w kwietniu obniżone o 5 zł, a w piątek 31 listopada, przez pierwszy kwadrans, pacjenci będą przyjmowani ZA DARMO i dodatkowo otrzymają upominek w postaci długopisu z herbem Piotrkowa.

Także sekretarz w Urzędzie Miasta Munik – prawa ręka prezydenta Chojniaka, były ORMO-wiec i komunistyczny aparatczyk zadeklarował, że ograniczy spożycie alkoholu. Nie poinformował jednak kiedy i do jakich ilości. Można zatem przyjąć, że był to z jego strony niewybredny żart, a jak wiadomo poczucie humoru Munika jest odwrotnie proporcjonalne do możliwości jego organizmu.

Niestety, pojawiające się tu i ówdzie plotki, że Małgorzata Majczyna obiecała z okazji 800-lecia pójść do kosmetyczki nie zostały potwierdzone.

→ (mb)

1.04.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

13
2

2 myśli na temat “Błaszczyński i Munik na 800-lecie

 • 07/04/2017 o 21:16
  Permalink

  A towarzysze lewicy to nie mają serca po lewej stronie i nie powinni się dzielić wszystkimi zarobkami i majątkami z biednymi i ubogimi? Jakoś tak się dziwnie składa, że w świecie i w Polsce również, największymi bogaczami są najbardziej ideowi i zawzięci socjaliści i komuniści i na odwrót!

  1

  3
  Odpowiedz
 • 02/04/2017 o 14:59
  Permalink

  Cytat: (…) przez pierwszy kwadrans, pacjenci będą przyjmowani ZA DARMO (…) czyli co najwyżej jeden pacjent (sic!) Ale siara. M.Błaszczyński lekarz od płuc czyli ma się rozumieć pulmunolog.
  „Bodzio” to ma gest nie to co M.Błaszczyński, bo zadeklarował, że ograniczy spożycie alkoholu.

  7

  4
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.