Bartłomiej Misiewicz najlepszym kandydatem na prezydenta Piotrkowa

Piotrków Trybunalski, miasto średniej wielkości położone w województwie łódzkim, 23 km na wschód od Bełchatowa od wielu lat nie ma szczęścia do włodarzy.

Wszyscy dotychczasowi prezydenci, nie wyłączając obecnego, to ludzie poniżej poziomu, który zapewniałby miastu należyty rozwój i dobre perspektywy na przyszłość.

Bilans rządów miejscowych polityków, o ile można ich tak nazwać, jest przerażający. Młodzi wyjeżdżają za granicę, albo nie wracają po studiach, miasto pustoszeje, poważni przedsiębiorcy omijają je szerokim łukiem, a ci, którzy nadal tutaj funkcjonują nie mogą liczyć na wsparcie ze strony urzędu. Tragiczny stan dróg w dzielnicy przemysłowej jest tego najlepszym przykładem.

Nie ma w Piotrkowie ludzi z charyzmą, takich którzy dawaliby gwarancję nowej polityki personalnej w samorządowych instytucjach i rewolucyjnego zwrotu w sposobie postrzegania miasta i, wzorem np. Rzeszowa, przekształcenia go w dynamiczny ośrodek przemysłowy, naukowy, kulturalny.

Potrzebny jest nowy człowiek, młody, energiczny, błyskotliwy, bezkompromisowy, nie związany z miejscowymi koteriami, który nie będzie się bał wziąć do rąk przysłowiowej „miotły” i wymieść zasiedziałe układy.

Najlepszym kandydatem do tej roli jest zdecydowanie Bartłomiej Misiewicz. Człowiek ten, bezczelnie atakowany przez niemieckie, liberalne i lewicowe media, zachował się niezwykle honorowo. Dwa tygodnie temu stanął przed kamerami, powiedział jasno, co myśli o dziennikarskich hienach, a następnie zrezygnował z członkostwa w PiS-ie (czytaj: > tutaj).

Teraz studiuje w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, po jej ukończeniu zostanie wytrącony niemieckim i lewackim pismakom koronny argument, że posiada jedynie wykształcenie średnie.

Nikt nie może odmówić Misiewiczowi inteligencji oraz sprytu; jego kariera zaczęła się od tego, że jako młody człowiek zgłosił się do Antoniego Macierewicza, pragnąc dla niego pracować. Nie każdy potrafi wykazać się podobną determinacją. Na pewno u boku ministra Macierewicza wiele się nauczył, nabrał ogłady, rozwinął swój talent organizacyjny.

Pomimo ogromnych nacisków politycznych odznaczył się niepospolitą odwagą, stawiając czoła zgranym politykierom i ich poplecznikom. Należy podkreślić jego lojalność wobec partii, gdyż nawet po atakach ze strony niektórych prominentnych członków Prawa i Sprawiedliwości, nie odpowiedział pięknym za nadobne, wolał spowolnić swoją karierę polityczną, niż zaszkodzić rządowi Beaty Szydło.

Właśnie taki człowiek w Piotrkowie jest potrzebny! Jeśli PiS odważy się i zaryzykuje jego kandydaturę w zbliżających się wyborach samorządowych odniesie sukces. Po pierwsze: pokaże, że nie ulega wrogiej propagandzie przeciwników politycznych; po drugie: swoim działaczom da wyraźny sygnał, na jakich ludzi należy stawiać; po trzecie: wybudzi z niedźwiedziego snu pisowskie doły, którym należy wskazać, że tylko kandydaci ideowi i dynamiczni są w stanie dokonać zmian w Polsce gminnej i powiatowej.

→ Z. Rutkowski

współpraca M. Baryła

27.04.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• o B. Misiewiczu czytaj więcej: > tutaj

 

 

58
66

59 myśli na temat “Bartłomiej Misiewicz najlepszym kandydatem na prezydenta Piotrkowa

  • 18/10/2018 o 09:49
    Permalink

    „Nikt nie może odmówić Misiewiczowi inteligencji oraz sprytu” ???????
    Chyba arogancji, buty, bezczelności,chamstwa i cwaniactwa

    0

    0
    Odpowiedz
  • 16/10/2018 o 19:50
    Permalink

    tam w PT juz was pogielo oszolomy do wladzy.. wiem ze macie dosc duze spoleczne wsparcie na lewice pozostalosci po waszej pzpr,, i dlatego wam blisko do pisobolszewi

    0

    2
    Odpowiedz
  • 14/10/2018 o 12:28
    Permalink

    W Piotrkowie jest Najnowszy i Najnowocześniejszy PIERDEL w kraju. Ja proponuję p. misiewicza na Prezydenta tegoż PIERDLA 🙂

    18

    1
    Odpowiedz
    • 15/10/2018 o 12:59
      Permalink

      A Chojniaka z ekipą na lokatorów.

      2

      0
      Odpowiedz
    • 18/10/2018 o 10:39
      Permalink

      Już nie – najnowoczesniejsz pierdel jest obecnie w Radomiu

      0

      0
      Odpowiedz
    • 18/10/2018 o 10:46
      Permalink

      Już Radom ma najnowocześniejsze więzienie przygotowali je dla zdrajcy Tuska

      0

      1
      Odpowiedz
  • 13/10/2018 o 21:21
    Permalink

    Ciekawe ile Macierewicz zapłacił za artykuł!!!!

    16

    0
    Odpowiedz
  • 13/10/2018 o 21:17
    Permalink

    Współczuje wam w Piotrkowie jak Misiewicz bedzie prezydentem u Was:) Bedziecie mieli dobrą zmianę. Kilku PiSowcow na tym zyska cała reszta juz nie…

    16

    1
    Odpowiedz
  • 13/10/2018 o 13:35
    Permalink

    Panie misiu te szkole to każdy potrafi skończyć. Ja bym się nie chwalila. Licencjat to każdy kończy.

    24

    2
    Odpowiedz
  • 13/10/2018 o 09:27
    Permalink

    Ciekawe jaką jeszcze szkołę wyższą (oprócz toruńskiego kurwidołka łojca tadka) misiu byłby w stanie ukończyć ?

    35

    2
    Odpowiedz
  • 03/06/2018 o 07:59
    Permalink

    Misiewicz ma przynajmniej jaja , w przeciwieństwie do napinaczy internetowych. Wszedł i wywalił agenturę moskiewską z wywiadu wojskowego

    5

    69
    Odpowiedz
    • 10/08/2018 o 16:22
      Permalink

      tępaku…ich akcja doprowadziła do ujawnienia wszystkich źródeł polskiego wywiadu….np. Iraku czy afganie …..po ujawnieniu terroryści …jak ich nazywamy ich zlikwidowali…..kompletnie nie masz pojęcia baranie co piszesz…kim ty specjalisto jesteś? sprzedawcą pomidorów w Lidlu ???

      56

      5
      Odpowiedz
      • 12/10/2018 o 13:11
        Permalink

        Sugeruję nie obrażać pracowników w Lidlu, są oni dość często dobrze wykształceni w przeciwieństwie do bohatera tej agitki

        48

        0
        Odpowiedz
  • 17/08/2017 o 16:51
    Permalink

    no to jestem spokojny o Pana Chojniaka jeżeli tacy kandydaci będą kontrkandydatami

    29

    4
    Odpowiedz
  • 08/05/2017 o 21:16
    Permalink

    Lol, przecież PiS rządzi u Was od lat.

    8

    9
    Odpowiedz
  • 08/05/2017 o 09:26
    Permalink

    Grubo,
    Dobra Zmiana w natarciu. Tylko ludzi szkoda

    22

    8
    Odpowiedz
  • 01/05/2017 o 15:25
    Permalink

    Z. Rutkowski krolem wolnej i niepodleglej mysli!

    7

    10
    Odpowiedz
  • 30/04/2017 o 21:38
    Permalink

    Wyższa Szkoła gotowania na gazie w Toruniu .

    47

    8
    Odpowiedz
  • 30/04/2017 o 19:14
    Permalink

    Nikomu jakoś nie przeszkadzało, że gwiazda Platformy Obywatelskiej Ewa Kopacz została premierem, a przecież swą karierę polityczną zaczynała podczas stanu wojennego, gdy wstąpiła do komunistycznego Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego.

    18

    54
    Odpowiedz
    • 10/05/2017 o 10:43
      Permalink

      A Twój Kaczor skończył studia na kierunku prawo pracy w PRL i powinien mu zostać odebrany tytuł magistra…a jeśli nie z tego powodu,to dlatego,że nie wykonuje swojego zawodu!!!

      52

      4
      Odpowiedz
      • 14/10/2018 o 23:13
        Permalink

        Lepiej. Kaczyński w 1976 roku, kiedy przelewały się strajki po kraju, bronił u komunistycznego profesora, komunistyczną pracę doktorską.Chyba, że to był element walki z komuną.

        4

        1
        Odpowiedz
  • 30/04/2017 o 18:46
    Permalink

    Panie Rutkowski: ”…Piotrków Trybunalski, miasto średniej wielkości na wschód od Bełchatowa..”
    – Warszawa, duże miasto na wschód od Sochaczewa.
    Treści płynących z ”artykułu” komentować mi nie przystoi. Słów powszechnie za niecenzuralnie uważanych, używać publicznie nie będę.

    68

    7
    Odpowiedz
    • 04/05/2017 o 17:34
      Permalink

      Bełchatow jeszcze 100lat temu byl wiocha zabita dechami.

      24

      0
      Odpowiedz
  • 30/04/2017 o 13:59
    Permalink

    Jeśli sołtys może być premierem, to czemu aptekarz nie mógłby być prezydentem. Rozpieprzmy ten kraj całkiem. Akwarysta szefem zbrojeniówki, stajenny zasiada w zarządzie Stadniny Koni. Ludzie, czy wy serio podniecacie się demolowaniem naszego kraju?

    78

    6
    Odpowiedz
  • 29/04/2017 o 22:32
    Permalink

    Piotrków to bogate miasto. Stać je na takie eksperymenty.

    14

    24
    Odpowiedz
  • 29/04/2017 o 22:08
    Permalink

    Misiewicz może zaproponować wiele ciekawych rozwiazan jako prezydent miasta. Jestem za.

    13

    89
    Odpowiedz
    • 09/05/2017 o 14:06
      Permalink

      moze na przyklad zaproponowac rozwiazanie miasta

      27

      3
      Odpowiedz
    • 13/10/2018 o 12:22
      Permalink

      Bareja i Miśiewicz ,- komuna wraca aż płakać się chce.

      24

      1
      Odpowiedz
  • 29/04/2017 o 21:23
    Permalink

    Myślałem, że ten artykuł to ponury żart, ale widzę, że jednak nie, współczuje mieszkańcom, jeżeli go wybiorą.

    104

    11
    Odpowiedz
  • 29/04/2017 o 17:39
    Permalink

    Dziennikarstwo pierwszy sort. Tak trzymac!

    27

    19
    Odpowiedz
    • 29/04/2017 o 18:44
      Permalink

      Albo coś ci się w głowę stało albo sobie jaja robisz. Ponieważ Misiek taki honorowy, zdolny i aktywny to może na prezydenta polski. Akurat dla takich jak ty bezmózgowców.

      63

      11
      Odpowiedz
  • 29/04/2017 o 15:21
    Permalink

    Ja bym zbudował najpierw jakieś nieduże miasto, żeby Misiewicz mógł sobie poćwiczyć.

    112

    10
    Odpowiedz
    • 29/04/2017 o 20:32
      Permalink

      Szkoda pieniędzy na nowe miasto do ćwiczeń, forsa wyrzucona w błoto. 🙂

      27

      7
      Odpowiedz
  • 29/04/2017 o 13:55
    Permalink

    Dawno nie czytałem tak obiektywnego artykułu Nie wiedziałem, że są jeszcze dziennikarze obiektywni.

    18

    57
    Odpowiedz
  • 29/04/2017 o 12:12
    Permalink

    Co na prezydenta ? może od razu wojewodą Łódzkim niech go dojna zmiana zrobi

    84

    10
    Odpowiedz
  • 29/04/2017 o 01:34
    Permalink

    OK, ale dlaczego niby on? Bo jest z Twojej ulubionej partii? Bo jest teraz uczniem twojej ulubionej uczelni? Czy może bo ma jakiekolwiek doświadczenie, wiedzę, cokolwiek? Nie. Absurdalny pomysł.

    Ale najgorsze że tej krytyki nie przyjmiesz, tylko uznasz za „lewacki” atak. Chryste zmiłuj się nad ludźmi którzy nie potrafią krytycznie myśleć, a każdą krytykę odbierają jako frontalny atak.

    113

    12
    Odpowiedz
    • 29/04/2017 o 06:52
      Permalink

      maciar postawi na „swoim”,i zapewni misiowi nowa posade

      49

      13
      Odpowiedz
  • 28/04/2017 o 20:24
    Permalink

    Jak dla mnie świetny pomysł, będzie dobijał Piotrków i nie będzie więcej o nim słychać i jego nowych posadkach.

    49

    13
    Odpowiedz
  • 28/04/2017 o 18:56
    Permalink

    A dlaczego Polacy dali sie nabrac WSI-razwiedce ,która zniszczyla p.Misiewicza ,bo nadeptal im na ogon.To komu wierzycie im?Juz niektórzy zawiedli sie np.na Amber Gold,który tez nalezal do tej grupy,tak jak i SKOK Wolomin.Jesli ktps pluje na p.Misiewicza,to swolocz.

    12

    95
    Odpowiedz
    • 28/04/2017 o 22:03
      Permalink

      a cóż takiego ten pan dokonał, że naraził się agenturze. tak pytam, bo nawet z niezależnych mediach trudno o jakaś rzetelna informację.

      36

      12
      Odpowiedz
    • 30/04/2017 o 13:32
      Permalink

      Zaraz, zaraz, to teraz pisowska komisja zwołana na życzenie prezesa to WSI-razwiedka?

      2

      3
      Odpowiedz
  • 28/04/2017 o 18:53
    Permalink

    A dlaczego Polacy dali sie nabrac WSI-razwiedce tak jak np.Amber Gold,tez nalezacej do tej grupy razwiedki i plujecie na Pana Misiewicza.To jestescie Polakami,czy swolocza sluzaca tym szkolonym w Moskwie?!A ja stoje murem za p.Misiewiczem,bo jestem Polka.

    11

    83
    Odpowiedz
  • 27/04/2017 o 23:11
    Permalink

    Myslalem, że ten artykuł to żart, ale widze że ktoś tu sie zagubił w rzeczywistości. Panowie redaktorzy niech idą po rozum do głowy i nie strzelają sobie w kolana takimi artykułami. Misiewicz może mieć pojecie, może nie mieć pojęcia, ale został skompromitowany przez media i w polityce jest już spalony. PiS wystawiając kogoś takiego jak on na kandydata na prezydenta w miasta w Piotrkowie, od razu spisuje sie na straty i kompromitacje.

    131

    12
    Odpowiedz
    • 28/04/2017 o 20:18
      Permalink

      Następny, który nie odróżnia strzału „w stopę” od strzału „w kolano” – oba brzmią podobnie, choć znaczą coś zupełnie innego.
      Co do reszty – pełna zgoda!

      19

      7
      Odpowiedz
  • 27/04/2017 o 21:38
    Permalink

    Trzy razy sprawdzałam czy to nie stary Post z Prima Aprilis. Płakać mi się chce jak sobie pomyśle, ze moglibyśmy mieć takiego prezydenta. Wstyd na całą Polskę …

    105

    12
    Odpowiedz
  • 27/04/2017 o 19:52
    Permalink

    Może być i Misiu. Trudno sobie wyobrazić gorszą prezydenturę niż 3-cia odsłona K. Chojniaka.

    49

    26
    Odpowiedz
  • 27/04/2017 o 15:34
    Permalink

    Miasto jest w takim stanie, że nawet Misiu Prezydent nie jest już w stanie tu niczego pogorszyć.

    51

    11
    Odpowiedz
  • 27/04/2017 o 14:38
    Permalink

    Aż tak to bez przesady, Panowie redaktorzy :-))))..

    18

    36
    Odpowiedz
  • 27/04/2017 o 14:21
    Permalink

    Panowie redaktorzy szanowni Wy tak serio z tym Misiem??? 😀

    39

    35
    Odpowiedz
  • 27/04/2017 o 14:13
    Permalink

    Jestem za…to dobra zmiana dla Piotrkowa.

    42

    63
    Odpowiedz