Zakochany Bartłomiej

27-letni Bartłomiej „Misiek” Misiewicz, bliski współpracownik ministra obrony Antoniego Macierewicza, został przyłapany przez reporterów „Super Expressu” na romantycznym spacerze z wybranką swojego serca – Iwoną.
Foto: se.pl / screen GT. Kliknij, aby powiększyć.

Portal „se.pl” napisał, że wyjazd do Juraty był związany z urodzinami, jakie Misiewicz obchodził 27 marca. Autor tekstu zwraca uwagę na „czułe rozmowy, powłóczyste spojrzenia i prawdziwą bliskość”, jaką okazywała sobie para młodych ludzi.

Informator tabloidu podaje, że jest to gorąca miłość od pierwszego wejrzenia i że oboje „są tak zakochani, że świata poza sobą nie widzą”. Znajomy pary dodaje, że „to bardzo poważny związek. Nie zdziwię się, jeśli wkrótce odbędą się zaręczyny”.

Według „se.pl” oboje poznali się kilka miesięcy temu w pracy, jednak szczegółów związku, oraz tego, na jakim stanowisku i gdzie pracuje Iwona – portal nie zdradza.

Mamy nadzieję, że to prawdziwa, szczera miłość, a nie kolejny zabieg pijarowski i że wkrótce będziemy bawili się na weselu Misiewicza i jego wybranki. Zastanawiamy się, kto zostanie świadkami na ślubie, bo jeśli chodzi o imiona przyszłych dzieci, to nasze myśli krążą wokół: Tadzia, Beatki, Antosia / Antosi, Andrzejka, Jarusia, Leszka…

→ (kk)

29.03,2017

• foto: Mariusz Baryła / GT / pixabay.com

• źródło: „se.pl”

• więcej o Misiewiczu czytaj: > tutaj

 

 

 

2
2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.