Nasz człowiek – Marcin Januszkiewicz – w „Idolu”

W czwartym odcinku popularnego i lubianego programu rozrywkowego „Idol” emitowanego przez TV Polsat pojawił się, pochodzący z Piotrkowa Trybunalskiego aktor i wokalista Marcin Januszkiewicz.
Kliknij, aby powiększyć.

Januszkiewicz (ur. 1987) jest absolwentem II LO w Piotrkowie i Akademii Teatralnej w Warszawie (2010), pracował w Teatrze Współczesnym, obecnie należy do zespołu Teatru Studio. Jest także dobrze zapowiadającym się wokalistą.

Za swoją dotychczasową twórczość został nagrodzony m. in. na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, w konkursie “Pamiętajmy o Osieckiej” i in.

Marcin nie zapomina o mieście  z którego pochodzi, występował z koncertami w Centrum Idei „Ku demokracji”, kawiarni „Pod Ormianinem.

Kliknij, aby powiększyć.

Eliminacje do „Idola” przeszedł bardzo gładko. Otrzymał cztery razy „tak”. Zasiadająca w jury Ewa Farna powiedziała: „Aktor, z Warszawy, sympatyczny, kamera cię lubi, do tego potrafi śpiewać”. A Elżbieta Zapendowska dodała: „Mało tego, że jesteś zdolny, to już dużo umiesz. Jesteś fajny i dasz się lubić.”.

Cały program można obejrzeć: > tutaj.

Warto także zobaczyć dwa duety Januszkiewicza: z Marianem Opanią i Natalią Szroeder:

> https://www.youtube.com/watch?v=-bm2YpwK988

> https://www.youtube.com/watch?v=6f0chTucpmo

→ © (mb)

9.03.2017

• foto: youtube.com / screen GT

• pracownikom portali: epiotrkow.pl i naszemiasto.pl przypominamy o obowiązku podawania źródła informacji

 

 

7
1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.