Mariusz Max Kolonko o Osi Transatlantyckiej i zamachu w Londynie

Mariusz Max Kolonko – polski dziennikarz mieszkający w Nowym Jorku odniósł się w swoich dwóch ostatnich relacjach do spotkania kanclerz Niemiec Merklel z prezydentem USA Trumpem i do zamachu terrorystycznego, jaki miał miejsce 22 marca 2017 r. w Londynie.

Kolonko w pierwszej ze swoich korespondencji podsumował wizytę Angeli Merkel w Białym Domu i chłodne przyjęcie przez Donalda Trumpa, tłumacząc, że Merkel zależało na tym, aby podczas tego spotkania jej sponsorzy, wywodzący się z potężnego kapitału, zbudowanego w dużej mierze w czasie trwania II wojny światowej, odnieśli wrażenie, że prezydent USA jest życzliwie nastawiony do działań niemieckiego rządu.

Następnie Kolonko wyraził nadzieję, że Polska znajdzie się u boku USA i Wielkiej Brytanii w silnej Osi Transatlantyckiej, w której Niemcy i Francja zostaną całkowicie pominięte.

 

Drugi materiał zatytułowany „LONDON ATTACK – Max Kolonko MaxTV” poświęcony został atakowi czarnoskórego islamisty na mieszkańców Londynu, w który zginęły cztery osoby oraz napastnik, a dwadzieścia dziewięć zostało rannych. Kolonko ostro skrytykował słowa premier May, która powiedziała, że „życie w Londynie będzie toczyć się normalnie”. Ta mocna korespondencja jest szczególnie istotna w kontekście tego, co dzieje się w „liberalniej Europie”, a czego nie mówią nie tylko zachodnie media, ale również polskie stacje publiczne powielające najczęściej „ocenzurowane” materiały obce.

 

→ (mb)

26.02.2017

• foto: youtube.com

• o MMK czytaj więcej: > tutaj

 

 

 

1
1

2 myśli na temat “Mariusz Max Kolonko o Osi Transatlantyckiej i zamachu w Londynie

 • 26/03/2017 o 17:46
  Permalink

  I jak powiedział Donald Trump przed wyborem na prezydenta:
  ,,Jesteśmy na rozstaju dróg w historii naszej cywilizacji”

  https://www.youtube.com/watch?v=66UEjSUIGbQ

  Dziś jesteśmy już na właściwej drodze. Przygotowywany okrutny bieg historii został bezpowrotnie przerwany. Polska z nowym miejscem w Europie i świecie.

  19

  1
  Odpowiedz
 • 26/03/2017 o 17:37
  Permalink

  Mówiąc o unii USA -UK – PL należy również dodać, iż już wkrótce cała Europa będzie centrum najważniejszych wydarzeń i to tych bardzo nieprzyjemnych. Bedzie się to wiązało z ogromnym przesunięciem biznesu a co za tym idzie funduszy do Europy wschodniej. Trzonem osi w Europie będzie Grupa Wyszehradzka z Polską na czele.
  Król Jan III Sobieski swoim berłem wskazuje właściwe miejsce Polski w Europie.

  21

  1
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.