Listy do M. część 3 – dzień czwarty – ostatni (dużo zdjęć)

Czwartek 2 lutego 2017 r. był ostatnim dniem pobytu w Piotrkowie ekipy produkcyjnej realizującej trzecią część komedii „Listy do M.”.

Twórcy pracowali nad sceną nr 58 roboczo nazwaną „Kazik biegnie, kobieta pokazuje mu drogę”, sceną nr 59 „Kazik idzie, w tle samochód”, „Kazik wyskakuje z samochodu, Mel chce za nim, ale blokuje go osiołek” i „Mel szuka Kazika”.

Zdjęcia powstawały w godz. 7:10-17:00 na ulicach: Szewskiej / Rycerskiej, Rwańskiej, Farnej, Sieradzkiej / Rycerskiej, Starowarszawskiej i w Rynku Trybunalskim.

Na planie pojawiła się nowa postać: Murzynek prowadzący szarego osiołka. Tego dnia do Piotrkowa zajrzała także ekipa „Dzień dobry TVN” – śniadaniowego programu stacji TVN – producenta filmu.

Prezentujemy fotoreportaż z pracy na ul. Sieradzkiej / Rycerskiej, tym razem skupiamy się na obsłudze technicznej przedsięwzięcia: reżyserze Tomaszu Koneckim, kierownictwu planu, operatorze kamery, realizatorach dźwięku, asystentach, pomocnikach, itd.

„Czas niespodzianek” podobnie jak dwie pierwsze części „Listów” będzie montowany przez Jarosława Barzana, z którym rozmawialiśmy w czerwcu ubiegłego roku podczas kolejnej edycji „To Tylko Montaż Film Fest” > link.  Z efektem pracy filmowców będzie można zapoznać się w kinach pod koniec tego roku.

→ (mb)

6.03.2017

• foto: © Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• o produkcji czytaj więcej: > tutaj

 

 

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.