Kolejny wypadek rządowej limuzyny

Trwa fatalna passa kierowców rządowych pojazdów. Tym razem, w środę 29 marca 2017 r. w Warszawie, czarne BMW, prowadzone przez żołnierza Żandarmerii Wojskowe,j wiozące sekretarza stanu Ministerstwa Obrony Narodowej Bartosza Kownackiego zderzyło się z osobowym volvo.
Foto: screen twitter.com. Kliknij, aby powiększyć.

Do kolizji doszło na Wisłostradzie. Samochód wiceministra z włączonymi sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie wprost pod koła prawidłowo jadącego volvo. Pasażerowie obu aut nie odnieśli obrażeń, uszkodzone zostały jedynie samochody.

Portal „fakt.pl” zamieścił video, na którym widać, jak kierowca zastępczego auto, które przyjechało po Kownackiego – srebrnego opla insignii – już na starcie łamie przepisy ruchu drogowego zawracając na podwójnej linii ciągłej (> link)

Foto: screen pudelek.pl. Kliknij, aby powiększyć.

Niestety w żaden racjonalny sposób nie można wytłumaczyć tego, co dzieje się w sekcji transportu MON. Czyżby i tym razem politycy PiS winę za nieustający serial kraks i wypadków będą winili Donalda Tuska i rząd Platformy Obywatelskiej?

→ (mb)

30.03.2017

• foto: facebook.com

• foto: tvn24.pl

 

 

 

3
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.