Piotrkowska przychodnia tematem w TVP – cały materiał

Nie ustaje zainteresowanie ogólnopolskich mediów Piotrkowem Trybunalskim i to nie z powodu jego jubileuszu, ale niekompetencji i złej woli urzędników samorządowych.

Miesiąc temu z wizytą w mieście gościli reporterzy TVP Info, którzy zajmowali się w sumie banalną, lecz niezwykle uciążliwą sprawą związaną z jednym ze skrzyżowań w północno-wschodniej części miasta. Pisaliśmy o tym w artykule „Piotrkowskie rondo tematem w TVP – cały materiał”.

Ta sama ekipa telewizyjna przyjechała do Piotrkowa także wczoraj, 15 lutego 2017 r., aby nagłośnić poważny problem likwidacji przychodni medycznej przy ul. Dmowskiego.

Z radością dostrzegliśmy obecność radnych Prawa i Sprawiedliwości, którzy wreszcie wyszli poza mury sali obrad magistratu. Natomiast ogromny niesmak wzbudziło u nas pojawianie się w programie „To jest temat” radnego SLD Dziemdziory, byłego funkcjonariusza komunistycznej Milicji Obywatelskiej, który ostatnio zasłynął skandalicznym brakiem zainteresowania losami swojego wnuka-bandyty Jana L., aktualnie przebywającego w areszcie śledczym (art.: > „22-letni bandyta wnukiem b. milicjanta i radnego Jana Dziemdziory”). Dziemdziora bezczelnie wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję do promowania swojej starczej twarzy.

Podczas dyskusji transmitowanej na żywo nie pojawił się prezydent Piotrkowa mgr inż. Krzysztof Chojniak z zawodu nauczyciel, tylko wysłał na spotkanie swojego zastępcę Kacperka.

Program jest do obejrzenia w całości pod adresem: > https://www.tvp.info/28795844/15022017-1800.

→ (mb)

16.02.2017

• foto: screen (gt) / TVP Info

 

 

6
2

4 myśli na temat “Piotrkowska przychodnia tematem w TVP – cały materiał

 • 18/02/2017 o 14:36
  Permalink

  Gdzie ustawiłby się milicjant, gdyby miasto było stroną w sprawie?
  ,,Jestem za a nawet przeciw” -skądś już to znamy.

  26

  0
  Odpowiedz
 • 18/02/2017 o 10:08
  Permalink

  Panie redaktorze nie było tam pana, więc śmiało napiszę, że pańska analiza tego, co tam się odbyło jest nieco od prawdy odbiegająca. To radni PIS próbowali się wypromować w obecności kamer, a wypadli równie przeźroczyście jak przedstawiciel starostwa, o którym pan jakby zapomniał. Następnym razem proponuję być na wydarzeniu, o którym się pisze, bo potem różne bajania ludowe się do redaktorskiej stopki lubią wkradać.

  0

  22
  Odpowiedz
  • 18/02/2017 o 10:31
   Permalink

   Szanowny Panie, prawdopodobnie pomylił Pan portale i skomentował jakiś inny wpis. Nasza notatka nie zawiera żadnej analizy czy komentarza, jest tylko wstępem do materiału TVP. Nie odnosimy się do samego spotkanie, bo w nim nie uczestniczyliśmy, nie opiniujemy także treści reportażu udostępnionego przez TVP-I. Stwierdzamy jedynie fakt, że radni PiS „wreszcie wyszli poza mury sali obrad magistratu”. W związku z tym Pańskie stwierdzenie, że „analiza tego, co tam się odbyło jest nieco od prawdy odbiegająca” jest zupełnie niezasadne. Pozdrawiam (mb).

   23

   0
   Odpowiedz
 • 16/02/2017 o 15:27
  Permalink

  Przecież 15.II.2017 mianowali Komitet Honorowy 800 lat miasteczka powiatowego P.T., a więc nie można było zepsuć dobrych humorów śmietanki pl(i)ot(r)kowskiej czymś tak przyziemnym, jak chorzy, starzy i ich problemy. Tak ższe pijarda czyli propagandagity nie robi. Inna sprawa co te programy załatwiają? A NIC! Tylko powodują dwie rzeczy, sprzeczne – albo podgrzewają emocje, albo są wentylkiem dla ich ujścia. Pamiętam jak kilka dobrych lat temu podobny program, lecz w innej stacji tv, był o zabiciu w Piotrkowie, przy ul.Piastowskiej trzylatka przez matkę i jej kochanka (op! chyba nie bardzo politycznie poprawnie napisałem, bo tera się mówi i pisze w takich sytuacjach o konkubencie albo partnerze?). I jak się to skończyło? Niczym takim, sensacja, grzanie emocji, kilka błędnych oskarżeń wobec osób, a nie wobec zboczonych i perwersyjnych rodziców i tyle. Teraz też tak będzie. A jak nie wiadomo o co chodzi, to zapewne chodzi o pieniądze. W Piotrkowie placówki lecznictwa są finansowane przez starostę powiatowego i przez starostę, op! znowu ‚bond’ przez prezydenta miasta. I jeden i drugi nie mają gotówy, więc jeden na drugiego się ogląda, aby sypnął forsą. Do tego dochodzi chęć mianowań swoich na publiczne stołki, to należy wymyślić problem – łączyć, likwidować, przenosić, obojętne szkoły czy szpitale, byle był róuhch…. Nic tylko bicie pianki. (bendy są specjalnie, bo to pisze jeden z lutó)

  25

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.