Piotrków Trybunalski: interwencja straży w wieżowcu

W 11-piętrowym wieżowcu przy ulicy Słowackiego 180 w Piotrkowie, pomiędzy piętrami 8. i 9., doszło do zadymienia.

Godzinę temu, czyli po godz. 13. dyżurny PSP zadysponował trzy wozy bojowe w tym jeden z drabiną. Na miejscu okazało się, że prawdopodobną przyczyną powstania dymu było podpalenie papieru na klatce schodowej przez nieustalonego sprawcę.

Po dokładnym sprawdzeniu źródła dymu, przewietrzeniu klatki okazało się, że nikomu nic się nie stało, a starty materialne nie zaistniały.

Wkrótce po zakończeniu czynności na osiedlu, dwa zastępy straży udały się przed budynek Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Sienkiewicza, gdzie doszło do rozlania czy rozpylenia chemicznej substancji. Część pracowników znajdujących się tam instytucji została ewakuowana na zewnątrz.

→ (zr)

16.02.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• o akacjach straży pożarnej na terenie Piotrkowa czytaj więcej: > tutaj

 

 

2
2

Jedna myśl na temat “Piotrków Trybunalski: interwencja straży w wieżowcu

 • 16/02/2017 o 16:08
  Permalink

  Co się dzieje w tym mieście? Jakiś koniec świata? W budynku po byłej PZPR, przy ul.Sienkiewicza gdzie jest duuuużżżoooooo różnych urzędów, ktoś rozpylił gaz i należało ewakuować biuu…uuralistów . Podobno obyło się bez ofiar i paniki. Do tego prezydent miejski podpisał z wojewódzkimi marszałkami jakąś umowę o odbudowie Starego miasta na kwotę 20 milionów czy coś koło tego, ciekawe czy to pożyczka, czy darowizna, jaki jest procent i termin zwrotu, jeżliby to była pożyczka? Kto ją ewentualnie żyruje? I jak to się przełoży na los mieszkańców, będzie poprawa czy raczej dołowanie? Aleee się dzieeeejee!

  4

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.