Krzysztof Chojniak – afera tabliczkowa II zawiadomienie

Ten nudny serial związany z aferą tabliczkową nie może się zakończyć z powodu krnąbrnej postawy obywatela Krzysztofa Chojniaka, który z prawa robi sobie jaja.

Chojniak pomimo ubiegłorocznej interwencji policji i zastosowanego pouczenia nie wyciągnął z tego żadnych wniosków. Nie pozostało nam nic innego, jak złożyć II zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia. Tym razem powiadomiliśmy o tym fakcie KW Policji w Łodzi i Komendanta Głównego Policji w Warszawie.

Wszystkie teksty dotyczące sprawy są pod adresem: > http://gazetatrybunalska.pl/tag/tabliczka/

→ (mb)

17.02.2017

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10
3

6 myśli na temat “Krzysztof Chojniak – afera tabliczkowa II zawiadomienie

 • 20/02/2017 o 10:05
  Permalink

  Osoby zajmujące stanowiska publiczne czy to zwykłego urzędnika, czy ministra, czy posła albo radnego i innego prezydenta lub wójta czy sołtysa, NIE MAJĄ świadomości, że są SŁUGAMI obywateli, są wykonawcami prawa i w związku z tym muszą być przykładem i, jak to się w sposób wyświechtany określa, świecić przykładem w najmniejszych sprawach. Dotyczy ta zasada również zawodów tzw. zaufania społecznego – nauczyciele, lekarze, prawnicy – szczególnie sędziowie i prokuratorzy, kapłani, policjanci, żołnierze, pielęgniarki i inne zawody medyczne, dziennikarze. A jaki koń jest każden widzi! Pan Chojniak jest tego najlepszym przykładem. Co z tego że przykładnie modli się pod figurą, jak itd. W życiu przeciwieństw dobrej służby i rzetelnego przykładu, osób z, zawodów zaufania publicznego, źle je wykonujących jest setki, jeżeli nie tysiące. Takie jest brutalne i cyniczne życie. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę udanego poniedziałku i całego tygodnia.

  129

  1
  Odpowiedz
  • 20/02/2017 o 10:14
   Permalink

   Dziękujemy za życzenia. (red.)

   127

   1
   Odpowiedz
 • 18/02/2017 o 19:29
  Permalink

  Z tymi tabliczkami to tak lekko licząc jest problem w 89% miejscowościach w Polsce. Jakie to jest utrudnienie wiedzą listonosze (w obecnej nowomowie doręczyciele, dobrze, że nie dręczyciele), kurierzy, inkasenci i zwykli ludzie szukający w nowej, jako rejon działania lub obcej miejscowości adresu. A WŁADZA, w tym, taki np.: Chojniak, prezydent i nauczyciel mgr inż. powinni dawać przykład bardziej niż szaraczek obywatelski.

  111

  2
  Odpowiedz
 • 18/02/2017 o 16:36
  Permalink

  Jak pan sam zauważył, to jest rzeczywiście już nudne, by nie powiedzieć żałosne. Zamiast pisać o tabliczce z nr. na bramie może zajmie się pan istotnymi problemami tego miasta: likwidacją szkół, przychodni – może jakiś porządny materiał a nie tylko informacja o programie w TV?

  5

  132
  Odpowiedz
 • 18/02/2017 o 15:34
  Permalink

  ,,Jednocześnie wyrażam nadzieję, że Komendant Miejski Policji potrafi odróżnić obywatela Chojniaka od prezydenta Chojniaka, który jako urzędnik samorządowy przekazuje publiczne środki na wsparcie KMP w Piotrkowie Trybunalskim”
  Obywatelu Chojniak jako mieszkaniec miasta pragnę uświadomić obywatelowi, iż wszyscy jesteśmy równi wobec prawa niezależnie od statusu zarówno społecznego jak i materialnego.
  Wprowadził sobie Chojniak w Piotrkowie Trybunalskim feudalizm i protofeudalizm.

  136

  3
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.