Dziury w mózgu. Partactwo, dziadostwo, niechlujstwo cz. 2

Kierowcy jeżdżący piotrkowskimi ulicami klną jak szewcy. Stojąca na jezdniach woda częstokroć maskuje niebezpieczne wyrwy w asfalcie. Uszkodzenie felgi murowane, wybicie zawieszenia – pewne.

Tymczasem na ciepłej posadce w budynku przy ulicy Kasztanowej 31 należącym do Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta siedzi sobie kierownik Żak Ryszard i przekłada papiery. Ten osobnik jest odpowiedzialny za stan nawierzchni piotrkowskich ulic, jest odpowiedzialny za tytułowe partactwo, dziadostwo i niechlujstwo.

29 lipca 2016 r. (art: > „Dziury w mózgu. Partactwo, dziadostwo, niechlujstwo”) udokumentowaliśmy stan ul. Belzackiej od strony Armii Krajowej po naprawie, wskazując jednocześnie na zupełny brak nadzoru nad wykonanymi pracami. Po siedmiu miesiącach ten sam odcinek ulicy jest widoczny na zdjęciach poniżej. Całość nie wymaga komentarza. Poza jednym: Żak i jego przełożony Byczyński za półtora roku będą musieli poszukać sobie nowego zajęcia, bo nie wyobrażamy sobie, aby po zmianie prezydenta miasta tych dwóch typów nadal pracowało w Zarządzie Dróg.

→ (mb)

21.02.2017

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

7
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.