Rok 2017 rocznice

Żyjemy w świecie, który zostaje poddawany ogromnym zmianom, jakby władcom naszej cywilizacji bardzo się spieszyło, zanim stracą dominację nad światem.

Obecny wiek ma być przypisany Chinom, a to sprawi, że dotychczasowy ład przestanie istnieć. Można spytać dlaczego tak późno, bo przecież od dawna jest już anachronizmem? Bańka dolarowa oraz siły zbrojne, nie do utrzymania na dłuższą metę, to tylko widoczny szczyt góry lodowej. Jednak te tematy zostawimy sobie na inny termin, a na razie zajmijmy się rokiem bieżącym, który według horoskopu chińskiego symbolizuje „kogut”.

Na początek odszukajmy odnośników z historii, czekają nas bowiem wielce symboliczne rocznice. Co może być dziwne, są one ze sobą powiązane, ale będę starał się to w pewnym sensie udowodnić.

Zacznijmy od tego, że będzie na ten rok przypadać pięćsetna rocznica powstania protestantyzmu. 31 października będzie świętowane przybicie 95 tez Marcina Lutra na drzwiach kościoła zamkowego w Wittenberdze, gdzie odciął się on od władzy papieża.

Kolejna rocznica będzie obchodzona szóstego lutego, kiedy to masoneria będzie czciła trzechsetną rocznicę swego powstania. Natomiast według kalendarza Rzymsko-katolickiego będziemy obchodzić w listopadzie setną rocznicę Rewolucji Październikowej, wywołanej przez dwóch agentów: lwa Trockiego przysłanego ze Stanów Zjednoczonych i Włodzimierza Ilicza Lenina, który trafił do Rosji z Niemiec, a celem było obalenie dynastii Romanowów i wywołanie długiej, krwawej wojny domowej.

Oczywiście można się spytać, co w tym nadzwyczajnego, ale przy głębszej analizie dojdziemy do wniosku że to nie jest przypadek. Masonerię założono w dwusetną rocznicę założenia protestantyzmu, zaś rewolucja bolszewicka wybuchła dwieście lat po założeniu Masonerii. Co wydarzy się dwieście lat od wybuchu rewolucji, czyli za sto lat, tego możemy się tylko domyślać.

Może odkryjemy nowy porządek świata, gdzie będzie jeden rząd, jedna religia i jeden pieniądz. Ludzie zostaną oznakowani piętnem szatana, czyli potrójną szóstką, która pozwoli im egzystować w zdehumanizowanym świecie.

Ten nowy ład nie jest przypadkowy, albowiem wszystkie te rocznice oznaczają walkę z kościołem katolickim, tudzież prawosławnym oraz wprowadzenie władzy lucyferycznej. Światem rządzą tajne stowarzyszenia, a obecny napływ emigrantów świadczy o chęci wyniszczenia białej rasy.

Jest jeszcze jedna rocznica, która stanowi cezurę tego, co nas czeka, a będzie nią sto lat, które miną trzynastego maja od Objawień Fatimskich. Dlatego ten rok jest tak ważny, gdyż daje nam okazję się opamiętać i wyciągnąć wnioski, komu tak naprawdę mają służyć symbole, rocznice i przepowiednie, i co nas czeka , jeżeli nie powstrzymamy od upadku naszą cywilizację chrześcijańską. Tymczasem na drugim Krancu świata półtora miliarda Chińczyków przygląda się desperacji hegemona i okopuje na swoich pozycjach, zarzucając świat konkurencyjnymi towarami.

W październiku, znajdzie się na torze kolizyjnym z Ziemią asteroida „2012 TC4”. Ma średnicę czterdziestu metrów i być może nas minie, albo zapoczątkuje to, co jest nam pisane.

→ Marek Niegodajew

6.02.2016

• foto: pixabay.com

Marek Niegodajew (ur. 1959 r. w Łodzi) – pisarz, poeta, aforysta, autor książki „Aforyzmy na nowy wiek”, aktualnie pracuje nad powieścią fantasy-sf.

 

 

11
1

Jedna myśl na temat “Rok 2017 rocznice

 • 13/01/2017 o 10:55
  Permalink

  Ale Pan zakończył z tą asteroidą, ja myślę, że jak dobrze poszukamy to i od takiego wypadku znajdzie się dobre ubezpieczenie na życie, albo jeszcze szybciej agenci ubezp. znajdą nas.
  A teraz już na poważnie, jeśli komuś się zdaje że reformacja Lutra, albo raczej jego mocodawców Hohenzollernów i Fuggerów, przeszła od tak sobie, poparta entuzjastycznym, choć mocno uciśnionym przez kościół, ludu to zapraszam do lektury książki Z. Morawskiego (1859-1928) – Sacco di Roma, lub przynajmniej notki z wiki
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sacco_di_Roma

  1

  1
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.