Policja na tropie zadymiarzy z KOD, Nowoczesnej i PO

Stołeczna policja konsekwentnie wyłapuje uczestników zdarzeń, jakie miały miejsce przed sejmem w nocy z 16 na 17 grudnia 2016 r., kiedy tłum biorący udział w proteście KOD, Nowoczesnej i PO blokował wyjazd z parlamentu posłom i przedstawicielom rządu.

W komunikacie opublikowanym dziś na stronie internetowej warszawskiej policji czytamy:

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Stołecznej Policji pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie prowadzą śledztwo w sprawie wydarzeń związanych z naruszeniami porządku prawnego w dniach 16/17 grudnia 2016 roku przed gmachem Sejmu RP w Warszawie przy ul. Wiejskiej 4/6/8.

Publikujemy wizerunki osób, które mogą mieć związek z tymi zdarzeniami. Każdy kto rozpoznaje te osoby lub posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2.

Informacje można przekazywać dzwoniąc na nr tel. 22 603 65 83 od poniedziałku do piątku w godz. 8-21 lub z dyżurnym Komendy Stołecznej Policji na nr tel. 22 603 65 55. Zapewniamy całkowitą anonimowość.

Każdy kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2.

Kliknij, aby powiększyć.

Okazuje się, że w manifestacji przed budynkiem sejmu brali także udział mieszkańcy Piotrkowa, w tym bardzo aktywna działaczka KOD Małgorzata Pingot, o czym na facebooku poinformował jej znajomy L. Nowicki (pisownia oryginalna):

Dzisiaj troche nietypowe zdjecie bo z Warszawy spod Sejmu .Byłem tam dzisiaj zeby zaprotestowac przeciw temu co dzieje sie w naszym kraju ,cenzura itp Powiecie a co to ma wspólnego ze stroną Piotrków Trybunalski MOJE Ukochane Miasto?Ano ma bo widząc jak powolutku wchodzi wszędzie ta cezura to diabi wie czy aby komuś nie spodoba się ta strona…………wolna od polityki.

Poniżej zamieszczamy podobizny osób poszukiwanych przez policję. Najłatwiej pewnie będzie rozpoznać osobnika na fot. nr 20.

→ (mb)

18.01.2017

• foto: Komenda Stołeczna Policji, facebook.com

• źródło: policja.waw.pl

 

 

1
3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.