Petru – Schmidt: przewodniczący Nowoczesnej poza domem?

Wczoraj, 6 stycznia 2017 r., portal „pudelek.pl” poinformował, że Ryszard Petru wyprowadził się z domu, w którym pozostawił żonę Małgorzatę i córki: Magdalenę i Katarzynę i przeniósł się do apartamentu w innej części Warszawy.

W notatce czytamy: Jego sylwestrowy urlop w Portugalii z posłanką Joanną Schmidt może okazać się początkiem końca politycznej kariery lidera Nowoczesnej. A na pewno początkiem końca małżeństwa z Małgorzatą Petru.

Do materiału dołączono kilka zdjęć, wykonanych w porze wieczorowej, na których widać przewodniczącego partii siedzącego samotnie za kierownicą czarnego audi a6 przed jednym z bloków.

„Pudelek” nie przedstawił żadnego dowodu na rozpad małżeństwa Petru, a nawet na rzekomą wyprowadzkę. Z tego też powodu należy do tej informacji podchodzić ostrożnie pamiętając, że media wielokrotnie wprowadzały opinię publiczną w błąd.

Kliknij, aby powiększyć.

Nie ulega jednak wątpliwości rzecz, na którą dotąd nie zwrócił uwagi żaden komentator wycieczki posłów do Portugalii. Otóż na zamieszczonym na Twitterze przez GrzegorzaMesserszmidta zdjęciu wyraźnie widać, że Joanna Schmidt i Petru sprawiają wrażenie osób bardzo zżytych ze sobą i nie w sensie zawodowym, lecz prywatnym. Układ ciała posłanki wskazuje na uległość i oczekiwanie, a złożone na piersi ręce sygnalizują skrywaną niepewność. Wydaje się, że para przeprowadziła ze sobą poważną rozmowę, podczas której nastąpiła pauza. Teraz ruch należy do Petru, ale ten mocno się zastanawia, zbiera myśli. Widać, że jest osobą dominującą i od tego co powie, lub zrobi zależeć będzie przyszłość tych dwojga ludzi, zagubionych pomiędzy polityką, a swoimi uczuciami.

Gra toczy się nie tylko o szczęście kobiety i mężczyzny, ale przede wszystkim o losy piątki dzieci, jakie oboje posiadają ze swoimi partnerami.

→ (mb)

7.01.2016

foto: twitter.com

 

 

3
2

2 thoughts on “Petru – Schmidt: przewodniczący Nowoczesnej poza domem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.