25 finał WOŚP w Piotrkowie

Kilka godzin temu zakończył się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tegoroczna kwesta przeznaczona była na wsparcie szpitalnych oddziałów dziecięcych w całej Polsce oraz oddziałów geriatrycznych dla osób starszych.

W chwili, gdy piszemy te słowa na koncie fundacji jest już blisko 38 mln zł, z czego 171 tys. przypada na sztab w Piotrkowie Trybunalskim. Przyczyniło się do tego blisko 500 młodych ludzi, którzy z tekturowymi puszkami cały dzień zbierali pieniądze.

Piotrkowskie centrum Orkiestry zlokalizowano na terenie C.H. Echo. O godzinie 16:30 świeciło pustkami, więcej było ochroniarzy niż osób zainteresowanych. Sytuacja zmieniła się na lepsze przed godziną 20., gdy rozpoczął się darmowy występ muzyczny. O 21. wystrzelono kilka fajerwerków zwanych „światełkiem do nieba”.

→ (mb)

15.01.2016

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

5
5

One thought on “25 finał WOŚP w Piotrkowie

 • 16/01/2017 at 14:57
  Permalink

  Chciałbym poznać kwotę która zostanie przekazana na wsparcie szpitalnych oddziałów dziecięcych w całej Polsce oraz oddziałów geriatrycznych dla osób starszych. Napiszcie bo to co uzbiera WOŚP nigdy w całości nie trafia na cel jakiemu przygrywa „Orkiestra”. Ile na wynagrodzenia dla 33 pracowników Fundacji Owsiaka, a ile na Fundację Owsiaka? Jak ustalili dziennikarze w 2011 r około 10 mln zł trafiło na konto Fundacji. Chcę wiedzieć, czy TVN zrobił to za darmo? A co w Piotrkowie robił były prezes Trybunału sędzia Rzepliński? W Warszawie nie chciał się pokazać z córką?

  6

  4
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.