Wigilia miejska

Trwają gorączkowe przygotowania do jednej z najważniejszych imprez miejskich, jaką niewątpliwie będzie wigilia organizowana przez urzędników dla mieszkańców Piotrkowa.

Uroczystość zaplanowano na godz. 17.00, a jej program ma być bardzo bogaty. Głównym jego punktem będzie wystąpienie prezydenta miasta mgr inż. Krzysztofa Chojniaka z zawodu nauczyciela.

W chwili, kiedy robiliśmy zdjęcie rozstawiano mikrofon dla dostojnego gościa.

To, co dzieje się w Rynku można na bieżąco śledzić dzięki uprzejmości TV Toya pod adresem: https://go.toya.net.pl/25/13763/44441376341/play

→ (mb)

20.12.2016

• foto: TV Toya Go / screen GT

Aktualizacja z godz. 16:35. Kliknij, aby powiększyć.

 

 

3
3

5 myśli na temat “Wigilia miejska

 • 20/12/2016 o 17:11
  Permalink

  Kilka minut przed 17 liczba przybyłych na Wigilię mieszkańców Piotrkowa niewiele przekraczała liczbę krzątających się po rynku organizatorów a kamery ,,niezależnej” tv toya wyłączono. Pozostanie jedynie zapis z tej reżimowej. Przybyte tłumy doczepi się z poprzednich lat.

  32

  3
  Odpowiedz
  • 20/12/2016 o 17:50
   Permalink

   Ho ho ho, po prawie godzinnej przerwie kamery tv toya zaczęły działać. Prezydent przemówił i szybko się ulotnił nie mogąc wytrzymać presji tłumu:)

   32

   1
   Odpowiedz
 • 20/12/2016 o 17:01
  Permalink

  Kodziarska hołota z Pingotową i SBkami pewnie przybedzie zrobić zadyme.

  7

  22
  Odpowiedz
  • 20/12/2016 o 17:45
   Permalink

   Zrobią zadymę przeciwko samym sobie? Twoja wiedza o piotrkowskiej władzy samorządowej jest bardzo nędzna.

   23

   2
   Odpowiedz
 • 20/12/2016 o 16:36
  Permalink

  Mam nadzieję, że zacznie od potępienia dzikich wydarzeń, które miały miejsce zarówno w Warszawie, jak i w piotrkowskim rynku, w czasie szczególnym dla Nas chrześcijan, jakim są Święta Bożego Narodzenia.
  Chojniak do Piotrkowian:

  ,,Drodzy mieszkańcy pojechałem dzisiaj do pracy tak ja zwykle ! W autobusie otaczali mnie mili sympatyczni ludzie . Nie dostrzegłem żadnego kryzysu. Zastanawiam się dlaczego ,, ludzie ”, którzy manifestują pod sejmem i w Naszym Piotrkowie nie są w pracy. Czy naprawdę nie mają innych obowiązków ? Od kogo dostają transparenty, trąbki, gadżety itp. ? Kto im za to płaci? Czy to nie jest zwykła prowokacja aby Nas wszystkich ze sobą skłócić, w tym szczególnym dla Nas czasie? Obniżenie świadczeń emerytalnych dla tych, którzy utrwalali zbrodniczy komunistyczny system w Naszym kraju i między innymi w Piotrkowie uznaję za sprawiedliwość dziejową i mam nadzieję, że ta sprawiedliwość będzie się coraz bardziej pogłębiać, a przy tym Nasz Piotrków będzie jeszcze wspanialszym miejscem do życia. Jesteście mi wszyscy bardzo bliscy i z przyjemnością od tej chwili podam Wam wszystkim rękę i połamię się z Wami opłatkiem.

  Czy tak będzie wyglądać przemówienie Prezydenta Chojniaka?

  .

  32

  5
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.