Warchulińska obraziła się na Pocztę Polską

W okolicach 40-roku życia niezamężne kobiety, kiedyś zwane starymi pannami, dziś singielkami, stają się zwykle bardzo drażliwe.

Nawet najmniejsza błahostka jest w stanie wyprowadzić je z równowagi, a każdy drobiazg przyprawić o migrenę i migotanie przedsionków. Nie inaczej jest z gminną celebrytką, ulubienicą piotrkowskiej władzy, wielbicielką ciastek i tanich butów – Agnieszką Warchulińską (lat 38) – gwiazdą popularnego w powiecie piotrkowskim radia Strefa FM.

warchulinska-poczta-radio-maryja
Foto: Poczta Polska. Kliknij, aby powiększyć.

Niedawno Poczta Polska poinformowała, że w tym roku, z okazji 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie wyemituje nowego znaczka, gdyż nie sprzedały się te z lat ubiegłych. W zamian za to narodowy operator pocztowy zobowiązał się do wyprodukowania okolicznościowej kartki pocztowej.

25 listopada br. do obiegu trafił bardzo piękny znaczek zaprojektowany przez Marzannę Dąbrowską w 25. rocznicę powstania toruńskiego Radia Maryja. Wykonano go w nakładzie 360 tys. egzemplarzy. Znaczek kosztuje 2 złote. Oprócz tego Poczta Polska przygotowała specjalną kopertę – z naklejoną już marką.

Decyzja poczty wzbudziła wiele kontrowersji i wywołała falę dyskusji, która przetoczyła się przez internet. Sympatycy Orkiestry mieli za złe wydawcy, że nie zdecydował się na emisję znaczka z czerwonym sercem upatrując w tym powodów politycznych, a nie ekonomicznych.

warchulinska-poczta
Kliknij, aby powiększyć.

Także Warchulińska postanowiła podzielić się swoją refleksją na ten temat. Na facebooku zamieściła komentarz o treści:

Agnieszka Agawa Warchulińska Ale na znaczek WOŚP niby kasy nie było! Na pewno nie zamierzam korzystać z usług Poczty Polskiej w najbliższym czasie. Za tę hipokryzję.

Komentarz

Jak widać Warchulińska nie zrozumiała istoty zagadnienia, stąd jej płytki komentarz. Mimo to, kara jaką wymierzyła Poczcie Polskiej jest bardzo dotkliwa. Mamy nadzieję, że któregoś razu Warchulińska obrazi się na Urząd Miasta, CIT, MOK, Bibliotekę Miejską i inne miejsca, w których pojawia się regularnie i roztacza zapach swojej wody toaletowej.

→ (mb)

1.12.2016

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

• dziękujemy p. (sm) za foto z fb

• Warchulińska czytaj więcej: > tu

 

 

20
12

4 myśli na temat “Warchulińska obraziła się na Pocztę Polską

 • 13/03/2018 o 14:53
  Permalink

  To nie A. Warchulińska wymyśliła tytuł „Miłość Ci wszystko wypaczy”. Po prostu to przepisała. Był taki program artystyczny „This is not a love song, czyli miłość Ci wszystko wypaczy”. Jeszcze jeden plagiat.

  2

  1
  Odpowiedz
 • 10/03/2018 o 11:31
  Permalink

  A. Warchulińska: „Pani Dubtfire”, „Good morning, Wietnam”.
  („Tydzień Trybunalski”)

  1

  2
  Odpowiedz
 • 15/02/2017 o 20:28
  Permalink

  Proponuję Misiewicza w objęciach Maciarewicza

  1

  5
  Odpowiedz
 • 01/12/2016 o 22:27
  Permalink

  Warchulińska vel Agawa połknęła już na tyle wiele czerwonych serc, że teraz przejdzie jej tylko wielka czerwona halloweenowa dynia.

  17

  10
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.