Tommy Emmanuel wraca z koncertami do Polski!

Z ogromną przyjemnością informuję, że fenomenalny gitarzysta rodem z Australii wraca z trasą koncertową do Polski!

Dziś na oficjalnym fp Tommy’ego pojawiła się informacja, która polskim fanom sprawi ogromną radość. Otóż 17 marca 2017 roku w łódzkim klubie „Wytwórnia” muzyk rozpocznie mini trasę koncertową po naszym kraju. Będą to zaległe występy, które miały mieć miejsce w listopadzie tego roku.

8 listopada Tommy Emannuel zmuszony był odwołać swoje koncerty z powodu nagłego pogorszenia się stanu zdrowia. Na szczęście wszystko wróciło do normy i fani będą mogli nacieszyć uszy fenomenalną grą wirtuoza.

Podczas przyszłorocznych koncertów – jak podaje polski fp muzyka – odbędą się (o ile Emmanuel wyrazi na to chęć) spotkania z gitarzystą, gdzie można otrzymać autograf i zamienić kilka słów z idolem. Ponadto czynne będzie stoisko z gadżetami i wydawnictwami artysty.

Oto pełna lista miast, które znalazła się na trasie koncertowej:

17.03.2017 – Łódź – Klub Wytwórnia

18.03.2017 – Warszawa, Klub Palladium

19.03.2017 – Gdańsk, Sala Filharmonii Bałtyckiej

20.03.2017 – Kraków, Kijow Centrum

Bilety już niebawem będą do nabycia w salach koncertowych i na portalu Ticketpro.pl.

Tommy Emmanuel, urodzony w 1955 roku w Muswellbrook w Australii, już w wieku 4 lat sięgną po gitarę i nie rozstaję się z nią po dziś dzień. Fenomen Emmanuela polega na tym, iż jest samoukiem, nie umie czytać nut, a wszelkie kompozycje tworzy „na ucho”. Technikę gry „fingerstyle” opanował do perfekcji, co czyni jego koncerty prawdziwymi wydarzeniami. Słuchacz widząc na scenie jednego wykonawcę, ma wrażenie, że gra ich co najmniej kilku. Według magazyny „Guitar Player” (maj 2008) jest uważany za najlepszego gitarzystę akustycznego świata.

 

Tommy Emmanuel – oficjalny profil https://www.facebook.com/tommyemmanuel

Tommy Emmanuel – polski profil fanów muzyka – https://www.facebook.com/TommyEmmanuelPolska

→ Karolina Filarczyk

2.12.2016

• foto: facebook.com

 

 

3
1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.