Szef sztabu WOŚP Dariusz Cecotka – drugie zawiadomienie do prokuratury

Spełniając obietnicę złożoną w dniu 27.08.2016 r. w artykule „Koniec kariery Dariusza Cecotki – szefa piotrkowskiego sztabu WOŚP?” wysłaliśmy do Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie zawiadomienie o  możliwości popełnienia przestępstwa przez Dariusza Cecotkę i Teresę Cecotkę.

Dariusz Cecotka jako koordynator piotrkowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopuścił się zaniedbań polegających na złamaniu punktu 6 Regulaminu 24 Finału WOŚP i w ten sposób naraził nieustaloną ilość nieletnich wolontariuszy na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia.

To samo dotyczy Teresy Cecotki – pedagoga szkolnego z Niechcic, która będąc opiekunką nieustalonej ilości nieletnich pozwoliła im na samodzielne kwestowanie na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.

Przypomnijmy, że 7 listopada 2016 r. do piotrkowskiej prokuratury trafiło pierwsze zawiadomienie dotyczące D. Cecotki o czym informowaliśmy w tekście pt. „Szef sztabu WOŚP Dariusz Cecotka – zawiadomienie do prokuratury”.

→ (mb)

27.12.2016

• foto:  facebook.com/dariusz.cecotka

• o D. Cecotce czytaj więcej: > tutaj

 

 

4
3

2 myśli na temat “Szef sztabu WOŚP Dariusz Cecotka – drugie zawiadomienie do prokuratury

 • 27/12/2016 o 17:44
  Permalink

  Ten czlowiek i mało mnie nie pobił jak zwróciłam mu uwagę, że za głośno jest koło Intermarche, gdzie obok mieszkam, a tam promowali jazdę na wariata z piskiem opon przez caly dzień. To odgrażał się, że mnie wrzuci do kanału.

  9

  2
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.