Dawid Marek Ciżewski – zawiadomienie do prokuratury

Dziś, 21 grudnia 2016 r., redakcja „Gazety Trybunalskiej” skierowała do Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim kolejne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Tym razem chodzi w wpisy Dawida Marka Ciżewskiego znieważające najwyższych przedstawicieli polskiego państwa w osobach Andrzeja Dudy, Beaty Szydło, Antoniego Macierewicza, Zbigniewa Ziobry i Jarosława Kaczyńskiego.

Ciżewski prezesa Prawa i Sprawiedliwości, posła na Sejm RP nazwał „paranoikiem i psychopatą, nie odczuwającym uczuć wyższych, bez cienia empatii”. Oprócz tego Ciżewski postawił pytanie:

Jak myślicie? Czy Kaczyński, Ziobro, Macierewicz, Szydło i Duda mogą pozwać mnie za użycie w tekście słów: profesjonalni kłamcy, terroryści, analfabeci polityczni, myślenie nie jest ich mocną stroną, notoryczni przestępcy, „wulkany intelektu”, grabieżcy, hołota, itp.?

Wpisy Ciżewskiego nie pozostawiają żadnych wątpliwości, co do jego intencji. Osobnik ten kreuje siebie na obrońcę demokracji podobnie jak Małgorzata Pingot i bohater poprzedniego zawiadomienia skierowanego do prokuratury w podobnej sprawie – Dariusz Cecotka, który posła RP Jarosława Kaczyńskiego nazwał „małym skurwielem” (> link1), (>link2).

Wśród osób, które pozytywnie zareagowały na komentarze Ciżewskiego znalazły się m. in.: Ewa Cłapa – z-ca dyrektora departamentu w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi, Jan Dziemdziora – radny piotrkowskiej Rady Miasta, komunistyczny funkcjonariusz MO, Marek Domaracki – członek pokomunistycznego SLD, były poseł z ramienia Ruchu Palikota.

→ (mb)

21.12.2016

• foto: facebook.com / screeny ms

 

 

20
9

7 thoughts on “Dawid Marek Ciżewski – zawiadomienie do prokuratury

 • 30/12/2016 at 21:16
  Permalink

  A co jeśli prokuratura nie zajmie się tymi wyzwiskami? Kto utrze nosa temu łobuzowi?

  29

  3
  Reply
 • 22/12/2016 at 14:21
  Permalink

  Czy KOD zamienia się w Komitet Obrony Milicjantów i Esbeków

  Panika wśród byłych esbeków i milicjantów: Za 2 tys. zł nie jesteśmy w stanie wyżyć.

  Prawdziwą panikę wśród byłych funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa i Milicji Obywatelskiej wywołały prace nad projektem ustawy dezubekizacyjnej. Rządowy projekt zakładał obniżenie emerytur i rent funkcjonariuszom pełniącym służbę m.in. w SB w latach 1944-1990. Gen. Jerzy Stańczyk, który swoją służbę w MO zaczynał jeszcze w roku 1959 teraz zastanawiał się, jak ma „wyżyć za 2 tys. zł”.

  13 grudnia przed Sejmem byli funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa i Milicji Obywatelskiej wyrażali swój stanowczy sprzeciw wobec ustawy dezubekizacyjnej.
  Grozi nam pozbawienie podstaw do życia. Naprawdę. Ja skończyłem 80 lat. Za 2 tysiące złotych ja nie jestem w stanie wyżyć. Nie chcę tu podburzać, ale mam gorącą prośbę. Chciałem, żebyście państwo tą krzywdą zarazili swoje dzieci, wnuki – mówił były komendant główny policji, gen. Jerzy Stańczyk, który swoją karierę zaczynał w Milicji Obywatelskiej.

  Tutaj link: http://niezalezna.pl/90827-panika-wsrod-bylych-esbekow-i-milicjantow-za-2-tys-zl-nie-jestesmy-w-stanie-wyzyc

  34

  4
  Reply
 • 21/12/2016 at 18:55
  Permalink

  Trzecie pokolenie UB walczy z trzecim pokoleniem AK.
  Dawidzie Marku Ciżewski, Małgorzato Pingot, Dariuszu Cecotko, Ewo Cłapa, Janie MO Dziemdziora, Marku Domaracki i inni, którzy jeszcze się nie ujawniliście – idziemy po was.

  59

  12
  Reply
 • 21/12/2016 at 17:43
  Permalink

  Prostuję wcześniejszy post. Nie panem Dariuszem a panem Romanem P. z Piotrkowa.

  45

  2
  Reply
 • 21/12/2016 at 17:41
  Permalink

  Brawo Panie Redaktorze! Nie wolno tolerować chamstwa i komunistycznego zdziczenia obyczajów. Jak człowiek o takiej niskiej kulturze osobistej, posługujący się takimi uwłaczającymi obelgami, może podawać się za dziennikarza?
  Czy to prawda, że jutro o 17.00 na Rynku Trybunalskim mają się zebrać piotrkowscy kibice, żeby bronić wolnych mediów przed byłymi esbekami i agenturą????

  61

  9
  Reply
 • 21/12/2016 at 17:39
  Permalink

  Prokurator powinien się zająć również stałym radiosłuchaczem Strefy FM panem Dariuszem P. z Piotrkowa który w miniony poniedziałek 19.12.2016 na antenie lokalnego w audycji tzw. MAGLU wypowiedział się w podobnym tonie o ministrze obrony narodowej pośle Okręgu panu Antonim Macierewiczu.

  57

  8
  Reply
 • 21/12/2016 at 12:49
  Permalink

  Odpowiem na pytanie Ciżewskiego. Osoby, które wymienił raczej nie będą zawracać sobie głowy malutkimi szkodnikami, piszącymi obrzydliwe obelgi pod ich adresem. Takich szkodników jest w naszym pięknym kraju niestety tysiące. Żeby na ich tle się wyróżnić trzeba zrobić coś więcej niż tylko obrażać.

  64

  12
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.