Choinka zdechła

Z przykrością Państwa informujemy, że zakupiony za 53 tys. zł (+ montaż 8,6 tys. zł ) sztuczny, zielony stożek przypominający choinkę przestał świecić.

Mieszkańcy Piotrkowa, z których pieniędzy ten symboliczny przedmiot został nabyty nie kryją swojego oburzenia. Najdelikatniejszym słowem, jakiego używają jest: „dziadostwo”.

Dziwimy się, że zatrudniony w Urzędzie Miasta inżynier elektryk nie znalazł czasu, aby „choinkę” ożywić.

→ (mb)

16.12.2016

• foto: Toya / screen (gt)

• czytaj także: > „Choinka”

 

 

23
2

10 thoughts on “Choinka zdechła

  • 17/12/2016 at 20:39
    Permalink

    A Chojniakowa Choinka znowu zdechła.

    10

    1
    Reply
  • 17/12/2016 at 16:42
    Permalink

    Tak,jest b.ciemno w mieście. To miasto umiera, chore oszczędności uskuteczniają rządzący!

    7

    1
    Reply
  • 16/12/2016 at 21:49
    Permalink

    To nie tak. Choinka na pewno szykowana jest do przeniesienia w ciemniejszą stronę miasta, tj. zachodnią:-) 🙁

    5

    3
    Reply
  • 16/12/2016 at 21:36
    Permalink

    Czy naprawdę to miasto i nim rządzący są pozbawieni jakiejkolwiek kontroli ze strony Państwa?

    13

    1
    Reply
  • 16/12/2016 at 18:55
    Permalink

    Jak najjaśniej świeć choinko
    Małym córkom, małym synkom,
    dużym tatom, mamom bliskim
    świeć choinko wszystkim, wszystkim!

    13

    2
    Reply
  • 16/12/2016 at 18:37
    Permalink

    DZIADOSTWO, DZIADOSTWO i jeszcze raz DZIADOSTWO!!! Ten „szpetny przedmiot”, który zupełnie nie oddaje klimatu tradycyjnej choinki jest dowodem na to, że aktualna „władza miejska” reprezentuje totalne bezguście, żeby nie powiedzieć tandetę estetyczną. I to za jakie pieniądze!!! Mamy więc „choinkę”/MISIA na miarę naszych czasów – aktualnej piotrkowskiej „władzy”! Bareja wysiada! Wzywam więc Piotrkowian do wyrażenia wobec miernych radnych naszego miasta na czele z prezydentem Chojniakiem – elektrykiem z wykształcenia, swoistego wotum nieufności. Niech te miernoty, ślepo zapatrzone w św. Krzysztofa Judasza Ch. wreszcie się przebudzą i będą suwerennie istotnie działać na rzecz DOBRA Piotrkowa. Nie tylko w tak błahej sprawie jak miejska ozdoba bożonarodzeniowa ale przede wszystkim w fundamentalnych kwestiach dotyczących miasta! P.S. No i żeby na Wielkanoc przypadkiem nie uchwaliły te pajace miejsko-publicznej ozdoby np. w postaci prostopadłościennego jajka. Wtedy to z pewnością będzie o naszym trybunalskim grodzie głośno we wszystkich mediach. Pozdrawiam

    11

    1
    Reply
  • 16/12/2016 at 18:07
    Permalink

    „Zbudowaliśmy mur, by ich powstrzymać. Lecz jesteśmy więźniami zamkniętymi w spustoszonym mieście, żyjącymi
    w strachu przed zapadającą ciemnością…”
    Ciemność przed świtem
    J.A. London

    10

    2
    Reply
  • 16/12/2016 at 17:10
    Permalink

    To tylko planowe oszczędności dr Adama Karzewnika.
    Czy ktoś zwrócił uwagę na egipskie ciemności panujące w Naszym mieście przed świtem?

    13

    1
    Reply
    • 17/12/2016 at 18:25
      Permalink

      … i nieodnawiane latami oznakowanie poziome na głównych ulicach miasta jak np. ul. Sulejowska, Wojska Polskiego czy Polskiej Organizacji Wojskowej.

      6

      1
      Reply
      • 17/12/2016 at 20:38
        Permalink

        Funkcjonowanie partii politycznej o nazwie Piotrków Trybunalski pochłania wszystkie fundusze.

        9

        1
        Reply