3 thoughts on “Zapowiedź tematów

 • 12/11/2016 at 16:55
  Permalink

  O ciekawe czy nagranie bylo za zgodą nagranego? Jesli nie to znowu będzie procesik

  13

  10
  Reply
  • 12/11/2016 at 17:14
   Permalink

   Szanowny Panie,

   Ponieważ jest to Pański pierwszy komentarz zostaje on zatwierdzony, aby na jego przykładzie pokazać, że tego typu wpisy nie mają żadnej wartości merytorycznej i kwalifikują się do sekcji spam. Autorzy pisujący w „Gazecie Trybunalskiej” nie boją się konfrontacji, dyskusji, używania mocnego, twardego języka. Ale nic nas nie irytuje bardziej niż komentarze pozbawione jakiejkolwiek głębi, będące jedynie impulsem jakiegoś internauty, który jest przekonany, że sprawi nam przykrość. Otóż nie, nam przykrość może sprawić jedynie osoba, którą znamy, szanujemy, cenimy, a nie bezimienny wytwór cyberprzestrzeni, bez nazwiska, imienia, tożsamości.

   Zawsze powtarzamy, że redakcja GT jest otwarta w dni robocze często przez 12 godzin i każdy może do nas przyjść, pochwalić, zrugać, skrytykować, podzielić się swoimi problemami, refleksjami itd. ponieważ jesteśmy otwarci na dyskusję i niesienie pomocy obywatelom Piotrkowa i okolic.

   Każdy kolejny Pański wpis, jak powyższy, będzie usuwany, a jeśli przekroczy Pan granice poprawnego zachowania Pana IP zostanie trwale zablokowany, a w poważniejszych przypadkach zgłoszony na policję.

   Czy to co napisałem jest dla Pana zrozumiałe? Jeśli nie, proszę kiwnąć głową, spróbuję napisać jeszcze prościej.

   Pozdrawiam. (mb)

   12

   11
   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.