Tom Hanks i fiacik

Wszystko zaczęło się 29 października 2016 r.

tom-hanks-fiacik2

Amerykański aktor, Tom Hanks, wstawił na swoje profile kont społecznościowych pewne zdjęcie… a pod nim podpis:” So excited about my new car! Hanx”. I stało się! Internet oszalał!

Tysiące polubień, udostępnień i komentarzy. Znakomita część wszystkich aktywności pochodzi od polskich internautów.

02 listopada 2016 r.

Znów na profilach aktora, pojawiła się kolejna fotografia. Tym razem partnerem Toma jest piaskowy „maluch” po przejściach. Karoseria wehikułu nie pozostawia złudzeń, że auto ma już za sobą lata świetności. To jednak nie przeszkadza, by wykonać kolejne zdjęcie do kolekcji. Pod zdjęciem, znów pojawia się wymowny dopisek: „I’m so excited about my new car!! Hanx.”

tom-hanks-fiacik3

18 listopada 2016 r.

On znów to zrobił! Trzecie zdjęcie u boku popularnego „malucha” dodane do kolekcji. Czyżby aktor kolekcjonował stare, polskie auta? Prawda niestety jest inna… aktor po prostu jest zauroczony małym autkiem i nie mógł sobie odmówić wspólnych fotografii. Tom Hans w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że podczas pracy na planie filmowym we Włoszech, stare modele fiata bardzo mu przypadły do gustu. Ponadto, żywo reagując na odzew internautów na posty, chętnie daje im tego, czego chcą. Niedawno furorę w sieci zrobiła mała sesja zdjęciowa z przypadkowo spotkaną podczas joggingu parą młodożeńców, czy post informujący o odnalezionej przez niego legitymacji studenckiej.

tom-hanks-fiacik1

Pojawią się nowe „maluszkowe” zdjęcia? Znając poczucie humoru Toma Hanksa – na pewno! Aktor znany jest z tego, że nie boi się obnażać na łamach różnych kont społecznościowych. Chętnie publikuje zdjęcia, najświeższe informacje dotyczące jego życia zawodowego i prywatnego. Strona na facebooku odnotowała ponad 7 milionów polubień i nadal ta liczba rośnie.

Tom Hanks urodzony 9 lipca 1956 w Concord, w Kalifornii – aktor, reżyser i producent filmowy. Polskiej publiczności znany przede wszystkim z brawurowej roli Foresta Gumpa, ponadto lubiany za „Apollo 13”, „Szeregowca Ryana”, czy niezapomnianej „Bezsenności w Seattle”. Aktualnie w kinach pokazywana jest już 3 część ekranizacji powieści Dan’a Browna „Inferno”.

Zapraszam także na polski nieoficjalny profil fanów aktora: > „Tom Hanks PL”.

→ Karolina Filarczyk

19.11.2016

• foto: tomhanks-online.com

• foto: screen / facebook.com

 

 

4
2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.