SLD: obrona gejów, lesbijek i transwestytów…

Na szczęście koalicja lewicowa na czele z SLD nie dostała się w ostatnich wyborach do Sejmu. Tym niemniej jeszcze nie jest politycznym trupem, na razie na łożu boleści postękuje i odgraża się, że jeszcze powróci do zdrowia (czytaj do życia politycznego).

W. Czarzasty, nowy przewodniczący SLD, ten od afery Rywina, zwołał ostatnio kongres lewicy. Pojawiło się na nim około 40 partii, partyjek, fundacji i stowarzyszeń. O większości z nich pies z kulawą nogą nie słyszał. Szansa na zjednoczenie tych dziwacznych podmiotów w jeden organizm jest tak samo duża, jak wygranie szóstki w toto-lotka. Tym bardziej, że jak wieść niesie, większość jest ze sobą śmiertelnie skłócona.

Proponowałbym na wodza całej tej zbieraniny wybrać byłego prezydenta Kwaśniewskiego. Do tej pory, kiedy próbował połączyć w jedno komusze siły, zawsze wszystko spieprzył. Tym razem pewnie byłoby podobnie.

W dołkach startowych czeka, jak zawsze towarzysz Miller, któremu ostatnio zaszkodził ogórek, ale nie na tyle, żeby zakończyć karierę, a po tym poznajemy przecież prawdziwego mężczyznę, jak kończy, a nie jak zaczyna. Nie zakończył jego kariery romans z Samoobroną i nieboszczykiem Lepperem i nie zakończy jego kariery drobny błąd z wyborami prezydenckimi.

Ostatecznie może się zapisać do PIS-u. Może zostać marszałkiem Sejmu, podobno o tym marzy i to chyba jego jedyna szansa na zakończenie politycznego żywota w dużym stylu. Pytanie tylko, czy marzy o tym PIS?

W ogóle te żałosne komuchy oderwane od żłoba, radzą sobie coraz cieniej. Konia z rzędem temu, kto odgadnie, jaki mają program?

Nikt nie odgadnie, bo żadnego programu nie mają. Chwalą program 500+, ba, chcą dać nawet więcej, lecz kiedy rządzili, nie dali nawet 50+. Łatwo dawać z cudzej kieszeni. Jedynym, co można byłoby nazwać cieniem programu jest obrona gejów, lesbijek i transwestytów, popieranie in vitro oraz uczestnictwo w marszach KOD, czyli w ich mniemaniu obrona demokracji. Nie ma nic groźniejszego dla demokracji niż ci rzekomi jej obrońcy, którzy broniąc potrafią każdego zaatakować, pobić, zwyzywać od faszystów. Pamiętacie na pewno, jak jedyna słuszna partia walczyła o pokój. Tak walczyła, że gdyby nie generał Kukliński, to niewykluczone, że obecnie w Polsce nie byłoby kamienia na kamieniu.

Ach, te wspomnienia, nieprawdaż towarzysze? Dobrze wam się wtedy żyło, ale i teraz nie najgorzej. Wierzymy, może naiwnie, że wam się to dobre życie, wreszcie skończy. Mam nadzieję, że już nikt nie zainwestuje w waszą reanimację, bo nie macie już żadnej wartości rynkowej i nikt rozsądny nie będzie wyrzucał pieniędzy w błoto. Dołączyliście do „Salonu Odrzuconych” i niech tak zostanie.

Tak naprawdę kim wy jesteście? Wiadomo, ze część z was to byli PZPR-owcy, inni to agenci SB, inni to tzw. agenci wpływu, a jeszcze inni, to typowe resortowe dzieci. Łatwo weszliście w buty ojców i dziadków, gadacie o wolności i demokracji, rozumiejąc je w jeden sposób – jeśli wy rządzicie, jest wolność i demokracja, jeśli kto inny, a szczególnie prawica, to jest zamordyzm i faszyzm. Gadajcie tak dalej a staniecie się faktycznym politycznym trupem i przejdziecie do historii, jako jedna z najciemniejszych kart naszych dziejów.

W najbliższych latach jest szansa na to, by nasza historia, odkryła ukryte dotąd strony. Na przykład może dowiemy się ilu kryminalistów i bandytów liczyła tzw. Armia Ludowa i komu strzelała w plecy? Może poznamy więcej nazwisk rozmaitych „autorytetów”, zdradzających własną ojczyznę i swoich obywateli za judaszowe srebrniki. Nie zdziwię się, gdy zobaczę na tej liście wczorajszych, a nawet dzisiejszych prominentnych działaczy komunistycznych. Poznamy być może tajne dokumenty, nieznane ustalenia, mające wpływ na zniewolenie Polaków.

To wszystko przed nami. Wypada jedynie wierzyć, że już nigdy Polacy nie pozwolą sobie robić wody z mózgu i nie będą wybierać na prezydentów i premierów różnych Bolków, Kwaśniewskich, Cimoszewiczów i Millerów. A szefem Narodowego Banku Polskiego nie będzie były premier tej ferajny, który, przy ośmiorniczkach, obiecywał, że dosypie państwowych pieniędzy PO, by ta wygrała wybory. I choć do świąt jeszcze miesiąc, już teraz składam rodakom życzenia, aby uważali, kogo wybierają. Bo potem, jeśli się pomylą, nikt im nie pomoże.

→ Zbigniew Rutkowski

24.11.2016

• grafika: barma / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

9
8

8 myśli na temat “SLD: obrona gejów, lesbijek i transwestytów…

 • 25/11/2016 o 13:27
  Permalink

  TW Rutek, towarzyszu nie pijcie tyle.

  6

  6
  Odpowiedz
  • 25/11/2016 o 14:04
   Permalink

   Spokój tam na Słowackiego 1 bo wam światło zgasimy.

   7

   3
   Odpowiedz
 • 25/11/2016 o 00:01
  Permalink

  Lista hańby – nazwiska posłów, którzy głosowali przeciw ustanowieniu Narodowego Dnia Pamięci ,,Żołnierzy Wyklętych”, bądź wstrzymali się od głosu. Zapamiętajmy ich dobrze.

  I. Platforma Obywatelska:

  1. Fedorowicz Jerzy Feliks – przeciw
  2. Korzeniowski Leszek – przeciw
  3. Olechowska Alicja – przeciw
  4. Rzymełka Jan – przeciw
  5. Zakrzewska Jadwiga – przeciw

  II. Sojusz Lewicy Demokratycznej:

  1. Ostrowski Artur – przeciw
  2. Balicki Marek – wstrzymał się
  3. Kamiński Tomasz – wstrzymał się
  4. Kopyciński Sławomir – wstrzymał się

  III. Niezrzeszeni:

  1. Celiński Andrzej – przeciw
  2. Kutz Kazimierz – przeciw

  żródło:

  http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&6&84&18

  5

  1
  Odpowiedz
  • 25/11/2016 o 00:12
   Permalink

   OŚWIADCZENIE ZARZĄDU STOWARZYSZENIA „WETERANI LEWICY”.

   Członkowie Stowarzyszenia „Weterani Lewicy” bardzo wysoko oceniają
   działalność Posła Artura Ostrowskiego w Sejmie, w okręgu wyborczym, a
   szczególnie w Piotrkowie Trybunalskim. Cenimy Posła Ostrowskiego za jego
   pryncypialność, odwagę i lewicową postawę. Jesteśmy dumni gdy przemawia z
   trybuny sejmowej i piętnuje prawicę, a także za jego konwersację z
   przeciwnikami politycznymi. Dziękujemy Towarzyszowi Posłowi za pomoc i wspólne
   działania upamiętniające walkę i pracę naszego pokolenia przez 45 lat w Polsce
   Ludowej. Życzymy mu pełnej realizacji planów w działalności parlamentarnej i
   wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym dla Niego i Rodziny.
   Bogusław Jakubowski
   Przewodniczący Zarządu
   Stowarzyszenia „Weterani Lewicy” .

   3

   3
   Odpowiedz
 • 24/11/2016 o 20:54
  Permalink

  Po co o nich w ogóle piszecie? Niech znikają z przestrzeni i już.

  11

  12
  Odpowiedz
  • 24/11/2016 o 19:02
   Permalink

   A czy na naszym podwórku największe finansowanie nie płynie z kombinatu KWB-Elektrownia Belchatow, zwanego w skrócie PGE?

   10

   5
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.