Rodzina w moich oczach

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w uroczystym wręczeniu nagród w konkursie plastycznym.

W ramach projektu „Dzieciństwo warte wspomnień” w dniu 25.11.2016r. o godzinie 16:00 w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Jerozolimska 29 nastąpi wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym „Rodzina w moich oczach”.

Konkurs był przeprowadzony wśród uczniów trzech szkół podstawowych: nr 8, nr 10 i nr 11, w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VI.

Jury spośród 30 nadesłanych prac wyłoniło laureatów I-III miejsca oraz wyróżniło po trzy dodatkowe prace.  Za zajęcie I-III miejsca przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe o wartości 100 zł każda, natomiast wyróżnienia mają wartość po 50 zł każde.

Ponadto dla wszystkich uczestników przewidziano dyplomy pamiątkowe oraz drobne upominki. W trakcie spotkania przygotowany będzie słodki poczęstunek. Po części oficjalnej  wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na wspólne czytanie bajek.

→ (ap)

24.11.2016

• grafika: pixabay.com

 

 

2
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.