PiS Piotrków Trybunalski: Zjazd Okręgu i nowe biuro

W niedzielę 20 listopada 2016 r. otwarto w Piotrkowie Trybunalskim nowe biuro Prawa i Sprawiedliwości.

W obszernych pomieszczeniach reprezentacyjnej kamienicy w Rynku Trybunalskim pod numerem 10 będą przyjmować posłowie Ziemi Piotrkowskiej: Anna Milczanowska, Antoni Macierewicz, Robert Telus, Dariusz Kubiak, Krzysztof Maciejewski, Grzegorz Wojciechowski i senator Wiesław Dobkowski. Szefem placówki, która będzie czynna codziennie został Kamil Gnietkowski.

Oprócz tego dla mieszkańców nadal będzie dostępne biuro posła Wojechowskiego przy ul. Szewskiej 3.

Wkrótce po uroczystym otwarciu nowej siedziby zaproszeni delegaci udali się do sali Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbył się Zjazd Okręgu nr 10 – Piotrków Trybunalski. Jego celem było wyłonienie nowego pełnomocnika okręgu, członków zarządu oraz jednego przedstawiciela komisji rewizyjnej.

Funkcję szefa struktur pełnić będzie Antoni Macierewicz; za jego kandydaturą głosowało 234 osób, 20 było przeciw, 5 wstrzymało się od głosu. Należy dodać, że była to jedyna kandydatura.

Do komisji rewizyjnej PiS trafi Adam Iwanicki z Tomaszowa Mazowieckiego, natomiast do 20-osobowego zarządu weszli: Zbigniew Ziemba (Wola Krzysztoporska), Barbara Zimna (Rozprza) i Piotr Gajda (Piotrków). Poza tym 3 kandydatów z Tomaszowa, po jednym z Radomska, Opoczna, Bełchatowa, Skierniewic, Rawa Mazowieckiej. Obligatoryjnie w jego skład wejdzie siedmiu parlamentarzystów i dwie osoby funkcyjne.

Po zakończeniu wyborów przemówienie wygłosił poseł, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, który podziękował za wyróżnienie, przedstawił kierunki działania okręgu i całej partii. Odniósł się także do sytuacji w kraju i nieuprawnionych ataków na Prawo i Sprawiedliwość.

Po zamknięciu obrad Macierewicz udzielił wywiadu (> link) „Gazecie Trybunalskiej” oraz wziął udział w krótkiej konferencji prasowej, na której obecni byli przedstawiciele Radia Łódź, TVP 3 i in.

→ (mb)

22.11.2016

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

3
4

2 thoughts on “PiS Piotrków Trybunalski: Zjazd Okręgu i nowe biuro

 • 24/11/2016 at 21:37
  Permalink

  pięć zasad jak przetrzymać PiS
  1.nie myśl
  2.jeżeli myślisz,nie mów
  3.jeśli mówisz,nie pisz
  4.jak piszesz nie podpisuj
  5.jak już podpisujesz, nie dziw się

  1

  2
  Reply
  • 24/11/2016 at 22:03
   Permalink

   Wskazówki dla piotrkowskiego lewactwa hahahaah.

   2

   0
   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.