Mirosław Stefanek: psychopaci są wśród nas

Mirosław Stefanek – niedoszły europarlamentarzysta (Gowin) i radny (Chojniak), a przede wszystkim dyrektor kreatywny we własnym zakładzie poligraficznym ma nową pasję, której oddaje się namiętnie – ćwiczy pompki.

Miras – jak nazywają go znajomi i przyjaciele – bierze udział w „very popular last time action in Poland” polegającej na robieniu 22 pompek przez 22 dni. Jak tłumaczy Stefanek, jego nowe zajęcie ma zwrócić uwagę na żołnierzy i weteranów żyjących z syndromem stresu bojowego. O jakich żołnierzy chodzi i z jakiej armii tego już się nie dowiadujemy, a szkoda, bo gdyby dobrze rozpropagować działania Mirasa mógłby stać się gwiazdą internetu i przekazywać ważne i głębokie treści społeczne i patriotyczne.

 

Za to na zamieszczanych przez dyrektora kreatywnego filmikach widać, że dysponuje on świetną kondycją fizyczną, elastycznością i skocznością, wcale nie tak oczywistą dla mężczyzn w tym wieku. W naszej ocenie promowanie zdrowego trybu życia, sportu i rekreacji jest ze wszech miar godne naśladowania. Nie wiemy, jakie Mirosław Stefanek ma plany związane ze swoim nowym hobby, ale znając jego talent menedżerski sądzimy, że w krótkim czasie może stać się ikoną męskiego fitnessu, a jego biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem w ewentualnej, międzynarodowej karierze.

 

 

Stefanek jest dobrem wspólnym, osobistością, którą należy chronić, jak inne zagrożone gatunki flory i fauny, bo to właśnie one są solą ziemi tego miasta, dowodem na to, kim byli, czym się zajmowali i jak żyli obywatele Piotrkowa na początku XXI wieku. Ta wiedza dla przyszłych pokoleń może okazać się bezcenna.

Mamy nadzieję, że aktywność dyrektora kreatywnego zstanie wkrótce doceniona przez Radę Miasta i stanie się on poważnym kandydtem do tytułu Honorowego Obywatela Piotrkowa Trybunalskiego.

→ (mb)

27.11.2016

• na zdjęciu górnym: Stefanek w roli modela reklamującego usługi w gabinecie poprawiania urody, foto: spa-piotrkow.pl

• dziękujemy p. (ec) za dostarczenie materiału foto i video

• czytaj także: > „Leszek Heinzel: kibol, bydło, faszystowska morda?”

#miras

 

 

 

 

157
10

2 myśli na temat “Mirosław Stefanek: psychopaci są wśród nas

 • 28/11/2016 o 11:41
  Permalink

  Czy autor tego czegoś – gdyż ciężko to nazwać artykułem, newsem czy nawet plotką – może nam wyjaśnić co było motywem przewodnim ? Co pchnęło autora do napisania „tego czegoś” o robieniu pompek przez prywatną osobę ? Chciałbym bardzo poznać przyczyny, motywację do zajmowania się tak istotnymi sprawami… Podpowiem redakcji w tajemnicy, że Pan Miras załatwia potrzeby fizjologiczne. Jak dobrze zapłacicie to dostarczę materiał video jak oddaje mocz (oczywiście kadr z tyłu ale gwarantuje, że odwróci głowę i pozdrowi redakcję – to będzie HIT ! Z konkurencyjnych portali mam już propozycję 10.000zł za video, więc jak macie zamiar dać mniej to nawet się nie zgłaszajcie. Myślę, że realnie taka sensacja jest warta około 50k zł, więc jeśli tyle dajecie to dostaniecie na wyłączność video już dziś i nie będę prowadził dalszych negocjacji z Waszą konkurencją. Z wyrazami najwyższego szacunku dla kunsztu dziennikarskiego – SKF.

  17

  5
  Odpowiedz
  • 28/11/2016 o 11:51
   Permalink

   Przecież jakby nie bolało, to by nie pisało. Prawda?

   10

   7
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.