Radny Kozłowski: pierwsza odpowiedź z urzędu

Nadeszła pierwsza odpowiedź z Urzędu Miasta na złożony przez radnego Krzysztofa Kozłowskiego wniosek o zapytanie publiczne.

Przypomnijmy: 23.09.2016 r. Kozłowski złożył w piotrkowskim magistracie pismo, w którym domaga się dostarczenia dokumentów związanych ze sprzedażą i zwrotem nieruchomości będących w posiadaniu gminy w latach 2007-2016. (Czyt.: > „Czarne chmury nad piotrkowskim Ratuszem?”)

Treść pisma nie zawiera niczego szczególnego, to standardowa informacja o tym, że dane, których zażądał radny wymagają przetworzenia i, że z tego tytułu urząd potrzebuje więcej czasu, aby całość skompletować.

Jedyna ciekawostka, to pochodzący z PRL-u język, który jak widać jest przekazywany przez urzędników z pokolenia na pokolenie. Dlatego pojawiają się takie zwroty jak: „określone środki osobowe”.

→ (mb)

6.10.2016

foto i repr. GazetaTRYBUNALSKA.pl

#radnyKozłowski

 

 

0
0

6 myśli na temat “Radny Kozłowski: pierwsza odpowiedź z urzędu

 • 07/10/2016 o 14:15
  Permalink

  Szanowny Panie,

  Staramy się dbać zarówno o formę, jak i treść zamieszczanych komentarzy. Pański wpis dot. p. Krzysztofa Kozłowskiego był niemerytoryczny i niestosowny. Z tego powodu nie został zatwierdzony. Podobnie będzie z innymi Pańskimi komentarzami, w których będzie Pan usiłował obrażać osoby publiczne. Jeśli takie zasady Panu nie odpowiadają proszę powstrzymać się przed pisaniem swoich uwag. (red.)

  0

  0
  Odpowiedz
 • 07/10/2016 o 08:16
  Permalink

  Oj, oj, chyba ktoś boi się ujawnić dokumenty….
  A przesłanka „szczególnego istotnego interesu publicznego” jest prosta do udowodnienia, szczególnie radnemu.
  Teraz sprawa jest jasna, dlaczego na sesji Pan Kozłowski na swoje pytanie o tą sprawę otrzymał odpowiedź, aby złożył wniosek o informację publiczną. Dlaczego, aby utrudnić mu dostęp do tych informacji.

  0

  0
  Odpowiedz
 • 07/10/2016 o 00:02
  Permalink

  A…
  W którym miejscu ustawy jest mowa o „szczególnie istotnym interesie publicznym”?

  0

  0
  Odpowiedz
 • 06/10/2016 o 23:58
  Permalink

  To już nie jest arogancja. Mam za ubogie słownictwo czynne, żeby TO określić.
  Szczególnie istotne dla interesu publicznego?
  To ja osobiście uzasadniam: „Mam bardzo poważne podejrzenia, że władza a mieście kradnie. KRADNIE. Brak odpowiedzi jest dla mnie dowodem na to, że władza w tym mieście kradnie”.
  Jaki jest adres sądu administracyjnego?

  0

  0
  Odpowiedz
 • 06/10/2016 o 22:54
  Permalink

  Z powyższego pisma wynika także, że jeżeli w terminie 7 dni Radny Krzysztof Kozłowski nie wykaże istnienia przesłanki szczególnie istotnego interesu publicznego to może odpowiedzi nie otrzymać.

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.